رزرو نمایشگاه آنلاین گالری لیلیت

گالری لیلیت فرصتی ویژه را برای هنرمندان گرامی درنظر گرفته تا آثارشان را به نحوه احسنت و درجایگاه شایسته در معرض تماشای هزاران بازدیدکننده اعم از هنرمندان و هنردوستان از سراسر ایران و جهان به نمایش بگذارند، به گونه ای که برای نمایش آثار هنرمند سالنی درنظر گرفته خواهد شد که بصورت واقعیت مجازی محیط سازی می‌شود و در این میان از فروش تابلوها هیچگونه درصدی از هنرمند گرفته نخواهد شد و خریداران بدون واسطه آثار را اقدام به خرید می‌نمایند.
برخلاف سایر گالری‌هایی که با ادعا بر نمایشگاه آنلاین بودن و صرفا یک فروشگاه اینترنتی هستند ما در اینجا با بهره‌گیری از تکنولوژی نوین واقعیت مجازی مکانی پیشرفته و شایسته را برای نمایش آثار هنرمندان فراهم نموده‌ایم.

• جهت اطلاع از هزینه انجام خدمات به بخش 【تعرفه ها】 مراجعه فرمائید.

تخفیف ویژه

گالری‌های قدیمی در یک سالن تکراری بارها و بارها و بارها مشغول به نمایش آثار هنرمندان مختلف در یک بازه زمانی کوتاه، بوده‌اند ، هستند و خواهند بود و در این میان یک مفهوم تلخ برای هنرمند از خود بجای می‌گذارند که سالن نمایش ماندنی‌ست و این هنرمندان هستند که به عرصه می‌آیند و از عرصه کنار می‌روند… اما در گالری لیلیت برای همیشه هنرمندان گرامی و آثارشان حضور خواهند داشت.

"فهرستی از ویژگی‌های منحصر به فرد و ارزشمند در نمایشگاه گالری لیلیت"

"تنها با پرداخت 300 هزارتومان دریافت خواهید نمود"

1) طراحی سالن نمایشگاه با تکنولوژی واقعیت مجازی “Virtual Reality” به ارزش 1/000/000 تومان می‌باشد که بعضا گالری‌ها و افرادی که سایت شخصی دارند سفارش طراحی می‌دهند تا در سایتشان از این تکنولوژی برخوردار گردند، که ما جهت حمایت از هنرمندان در اینجا با ” 70 ٪ تخفیف ویژه ” طراحی گالری با این تکنولوژی نوین را انجام می‌دهیم.

2) هزینه برگزاری نمایشگاه آنلاین و رزرو به مدت یکسال (12 ماه) مبلغ 800/000 تومان می‌باشد، که ما به عنوان هدیه و “بصورت رایگان” برای 12 ماه نمایشگاه هنرمند را برگزار خواهیم نمود.

3) نمایش دائمی در بخش رویدادها + نمایش در صفحه نخست سایت به مدت یک ماه به ارزش 500/000 تومان می‌باشد.

4) ایجاد شناسنامه برای هر تابلو و اختصاص یک صفحه مجزا برای معرفی و توضیحات هر اثر .

5) طراحی کارت ویزیت دیجیتالی و اختصاص بصورت یک‌صفحه معرفی کامل هنرمند، به همراه آلبوم تصاویر SLIDESHOW و راه های تماس با هنرمند و…

گالری لیلیت مفتخر به طراحی و اجرای سبکی جدید و متفاوت در عرصه گالری داری می‌باشد که با ایده های نوین و خلاقانه توانسته با کمک تکنولوژی واقعیت مجازی شیوهٔ نمایش و برپایی گالری‌ها و نمایشگاه‌های هنری را از حالت سنتی و قدیمی به سبکی مدرن و نوآورانه تبدیل نماید.
که این نوآوری‌ها با ویژگی‌هایی که در ادامه عرض خواهیم نمود مانند هیچکدام یک از گالری‌های فعال در وب با شعار آنلاین بودن می‌باشند نخواهد بود چراکه آنها صرفا یک فروشگاه اینترنتی هستند و نمایشگاه واقعیت مجازی در اختیار گالری ها و موزه های مشهور و بزرگی همچون موزه لوور پاریس بوده است و این تکنولوژی توسط گالری لیلیت برای اولین بار در جهان است که با این امکانات درخدمت هنرمندان قرار گرفته است.

ما هزینه تمامی این ویژگی ها را در کمترین میزان ممکن درنظر گرفتیم تا همه در هر شرایطی بتوانند از آن بهره‌مند شوند و امیدواریم برای هنرمندان و عرصه هنر مفید بوده باشیم.

واقعیت مجازی “Virtual Reality” تولید نرم افزاری – رایانه ای از یك پنداره یا محیط كه برای حواس (بیشتر بصری) معادل واقعیت، وانمود گردد و به فضای سه بعدی كه توسط كامپیوتر ایجاد می شود، اطلاق می گردد. درحقیقت واقعیت مجازی استفاده از فناوری پیشرفته از جمله كامپیوتر و لوازم جانبی آن و ابزارهای چند رسانه ای مختلف برای ایجاد یك محیط مجازی شبیه سازی شده است. در این محیط كاربر اشیاء، حوادث و رخداد های مجازی قابل مقایسه با دنیای واقعی را به طور تعاملی در دست می گیرد و تصاویر نمایشی و حركتی را مشاهده می كند طوری كه فرد گمان كند در محیط واقعی قرار گرفته است.

به تعریف ساده: واقعیت مجازی فناوریی است که در آن محیطی مجازی در جلوی چشمان کاربر قرار میگیرد و حضور خود را درمحیط  حس می‌کند بطوریکه پس از مدتی فکر میکند که در یک محیط واقعی قرار گرفته است.

بعضی از گالری‌های بزرگ در جهان نمایشگاه با تکنولوژی مجازی را برگزار نموده اند که به عنوان نمونه میتوان به “موزه لوور پاریس” اشاره نمود ، که افراد از همه جای جهان میتوانند با قابلیت تور مجازی از آن مجموعه دیدن نمایند، اما به این دلیل که هزینه طراحی گالری با واقعیت مجازی بالا بوده و برای برگزاری نیاز به طراح متخصص است ، برای هر مجموعه‌ای مقدور نمی‌باشد و به همین دلیل اکثر گالری ها از این تکنولوژی برخوردار نیستند.
برای مشاهده موزه لوور پاریس با تکنولوژی VR کلیک نمائید:
http://musee.louvre.fr/visite-louvre/index.html?defaultView=entresol.s489.p01&lang=ENG

🔘 ویژگی‌ها و مزایای نمایشگاه آنلاین (VR) لیلیت در مقایسه با گالری‌های معمولی: 

1) قابل مشاهده بودن از تمام نقاط ایران و جهان

2) مدت زمان برگزاری 12 ماهه این فرصت را به هنرمند میدهد تا به مدت یکسال بتواند آثار خود را در معرض دید علاقه مندان قرار دهد.

3) نمایشگاه هنرمند در بخش نمایشگاه‌های درحال برگزاری قرار خواهد گرفت و در هر ساعت از شبانه روز قابل بازدید و در دسترس هزاران نفر است.

4) تعداد بازدیدکنندگان محدود نمی باشد و نمایشگاه محدودیت گنجایش بازدیدکنندگان و ازدحام جمعیت مواجه نخواهد شد.

5) دعوت آسان بازدیدکنندگان (هنرمند به آسانی میتواند با یک اشاره دوستان، آشنایان و علاقه‌مندان را از طریق شبکه‌های اجتماعی و غیره به بازدید از نمایشگاه خود دعوت نماید، بازدیدکنندگان نیز میتوانند دوستان و آشنایان خود را به بازدید از نمایشگاه دعوت نمایند)

6) علاقه مندان و طرفداران میتوانند به راحتی با هنرمند در تماس باشند . (البته در صورتی که هنرمند خودش بخواهد اطلاعات تماسش درج گردد)

7) برای اجرا و برگزاری گالری نیاز به تشریفات خاصی نیست. و هنرمندان با گرفتن عکس از آثارشان و ارسال تصاویر نمایشگاهشان دایر خواهد گردید.

8) قابلیت انتخاب سالن دلخواه ( گالری لیلیت با دارا بودن سالن‌های بسیار شیک و متعدد با دکوراسیون متفاوت ،مطابق سلیقه های گوناگون جهت نصب تابلوها و نمایش آثار هنرمند )

9) روند برپایی نمایشگاه سریع و کم هزینه می‌باشد و هزینه ها و مشکلات انتقال آثار به گالری را ندارد.

10) شناسنامه دار شدن تابلوها (برای هر اثر یک صفحه معرفی بصورت شناسنامه اثر ثبت خواهد گردید)

11) ثبت در موتور جستجوی گوگل ( نام و نمایشگاه آثار هنرمند در جستجوی گوگل قرار می‌گیرد)

دیدن مشروح ویژگی ها
  1. آثار میبایست با قوانین و شعونات کشور مطابقت داشته باشند. به همین دلیل گالری لیلیت از پذیرش آثار که مغایرت داشته باشند معذور خواهد بود.
  2. آثار میبایست متعلق به خود هنرمند باشند نه شخص دیگری.
  3. سن هنرمند لازم است 18 سال به بالا باشد.
  4. مسئولیت لینک یا آدرس وب سایت و مشخصات اعلام شده توسط هنرمند به عهده ایشان می‌باشد و گالری لیلیت هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات اشتباه نخواهد داشت.
  5. گالری لیلیت طراح و برگزار کننده نمایشگاه می‌باشد لذا مسئول فروش آثار نخواهد بود. (فروش آثار به واسطه تماس خریدار با هنرمند و هماهنگی دوطرفه انجام خواهد گردید)
  6. تا یک ساعت بعد از سفارش امکان درخواست تغییرات و یا انصراف از برگزاری نمایشگاه وجود دارد اما بعد از آن درخواست هرگونه تغییرات مشمول بررسی مجدد ، برآورد و افزایش هزینه خواهد بود.
  7. اگر هرزمان بعد از برگزاری نمایشگاه مشخص شود که این قوانین رعایت نشده است و مواردی خلاف مقررات در آثار و یا مشخصات ثابت شود بلافاصله حذف خواهد گردید.
  8. ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه جهت تکمیل تغییر کند و اصلاح شود که موارد اصلاح شده در همین بخش (تبلیغات گالری لیلیت) اعلام خواهد شد. همچنین به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح‏ات یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.

سوال: نحوه رزرو برگزاری نمایشگاه چگونه است؟
پاسخ:
۱- ابتدا از بخش【تماس با ما】درخواست خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا به شما وقت و زمان تحویل اعلام شود.
۲- پس از مشاوره و برآورد، مبلغ مربوط را از طریق فرم【ثبت سفارش و پرداخت】پرداخت نمائید.
3- پس از 2 الی 3 روز نمایشگاه شما برگزار خواهد گردید سپس با شما تماس خواهیم گرفت و به اطلاعتان خواهیم رساند.

سوال: آیا میتوانم تصمیم به تغییر نمایشگاه و تابلوها بگیریم؟
پاسخ:
اگر تصمیم به تغییرات در نمایشگاه خود دارید تا یک ساعت بعد از واریز مبلغ این امکان به صورت رایگان وجود دارد . بعد از گذشت مهلت یک ساعته ، هر تغییر در انتخاب شما شامل تغییر در عملیات آماده سازی نمایشگاه و براورد مجدد هزینه و اضافه شدن مبلغی مبنی بر تغییرات جدید خواهد بود.

سوال: آیا میتوانم از سفارش خود انصراف دهم؟
پاسخ:
تا یک ساعت بعد از ثبت سفارش امکان انصراف وجود دارد، اما بعد از گذشت یک ساعت عملیات آماده سازی سفارش شما آغاز شده و راه انصراف وجود نخواهد داشت! پس حتما قبل از درخواست از تصمیم خود مطمئن شوید و یا در کمتر از یکساعت انصراف خود را اعلام نمائید تا هزینه های پرداختی شما نزدتان برگردانده شود.

سوال: اگر از طراحی نمایشگاه راضی نبودم چکار کنم؟
پاسخ:
سعی گالری لیلیت همواره بر رضایت مخاطبان می‌باشد. پس در صورت عدم رضایت، دلیل عدم رضایتتان را به ما اعلام میکنید و ما پیامتان را به کارشناسان و طراحان تیم ارجاع خواهیم داد، سپس پس از بررسی درصورتی که درخواست و دلایل شما منطقی بودند سفارش شما در دست بازسازی یا انجام مجدد قرار خواهد گرفت.

سوال: چطور میتوانم هزینه سفارش طراحی را پرداخت کنم؟
پاسخ:
از طریق پرداخت آنلاین با درگاه امن بهپرداخت ملت
و از طریق پرداخت کارت به کارت
(برای اطمینان بخشی از مبلغ را به عنوان بیعانه و مابقی مبلغ را پایان کار و پس از برگزاری نمایشگاه پرداخت خواهید نمود)

سوال: آیا می‌توانم با تابلوهایی که متعلق به خودم نیست نمایشگاه برگزار کنم؟
پاسخ:
خیر! تابلوها و آثار حتما باید متعلق به هنرمند باشد! در صورتی که معلوم شود آثار متعلق به ایشان نبوده است هم نمایشگاه و هم صفحه معرفی کارت ویزیت دیجیتالی ایشان حذف خواهد شد.

• جهت بازدید از نمایشگاه‌های برگزار شده به بخش 【برگزاری نمایشگاه】 مراجعه نمائید و برای تماس با پشتیبانی گالری لیلیت می‌توانید با 【پشتیبانی تلگرام】 در تماس باشید.


گالری, نگارخانه, نمایشگاه, اگزبیشن, کیا گالری, , negarkhaneh, gallery, exebit, exebition, painting, frame, paintings, kia, گالری روژه, rozhe, ایماژ immag, گالری اینفو, galleryinfo, گالری آنلاین, galleryonline, آفرینش, afarinesh, کوچه باغ, kooche bagh, نگاه نو, negaheno, کوچه باریکه, koochebarike, سیاوشان, siavoshan, سروناز, sarvenaz, خیام, khayam, , بیان, bayan, بهار, bahar, آرتین, artin, اَفدستا, afdesta, ارشاد سنندج, ershad sanandaj, مرکز آفرینش‌های معاصر, honarhaye moaser, یادگاران, yadegaran, هنر, honar, هان, haan, نارنج, narenj, موزه هنرهای معاصر, متن امروز, matn emrooz, کیامان, kiaman, فیل, fil, سایان sayan, رادین, radin, درخت, derakht, بیدبن, bidbon, آرته, arteh, آپادانا, apadana, سپید, sepid, ایسو, isu, اکنون, aknoon, پروژه ازدار, azdar, عقیلی, aghili, ایگرگ, igreg, فرامرزی, faramarzi, کارگاه هنر, گلستان, golestan, مارکوف, markof, ماه, maah, مژده, mojhdeh, مریم, maryam, مریم فصیحی, fasihi, موسسه ماه مهر, mahemehr, نار, naar, نگاه, negaah, ویستا, vista, هفتان, haftan, هما, homa, هور, hoor, احسان, ehsan, الهه, elahe, حنا, hana, دی, dey, ژیوار, zhivar, ایران, تهران, سین, sin, شیث, sheis, شیلا, shila, بنیاد لاجوردی, bonyad lajevardi, بوستان لاله, laaleh, بوستان هنرمندان, honarmandan, ایرانشهر, iranshahr, والی, valli, هوم, hoom, آوا, ava, سازمان آب, sazmananb, بهنام دهش پور, behnamcharity, راه ابریشم, abrisham, شین, shin, کاف, kaf, باغ موزه قصر, خانه عکاسان, اقوام, مجموعه, فرهنگی هنری, برج آزادی, شمس, برگ, عمارت عین الدوله, آتشزاد, آثار, آزاد, آشیانه مهر, آشیان نقش و مهر, آفتاب, آفرینش نقش, هپتا, hepta, شهر کتاب مرکزی, ترانه باران, کافه گالری, coffe gallery, اردیبهشت, اورمزد, شلمان, فرزاد, علیها, فرشته, هنر امروز, شهریور, shahrivar, نات, nat, اُ, o, محسن, خاک, khak, شماره 6, آن, آفرند, آتبین, شیلا, shila, جرجانی, ۲۶, بیست و شش, شیرین, shirin, مهروا, mahrava, سیحون, seyhoon, اعتماد, برگزاری گالری, gallery, paintings, exebition, reserv, اجاره گالری, سالن, رزرو, نوبت, پربازدید, دعوت, شلوغ, خلوت, دنج, ساعت, ماه, سال, ماهانه, سالانه, روزانه, ساعتی, برپایی, تزئین, تزیینات, دکوراسیون, چیدمان تابلوها, اگزبیشن, موقت, دائم, شخصی, گروهی, عمومی, خصوصی, ارزان, خوب, شیک, پربازدید, تمیز, زیبا, دنج, ساکت, پیشنهاد, تابلو, فروشی, فروشگاه, دکوری, دکوراسیون, دکوراتیو, دکور, طراحی, تزیینی, تزئیناتی, تزیینات, ویژه, هنری, تالار, باشکوه, جلوه, نورپردازی, دکوراتیو, طراحی, نمایشگاه, گالری, تابلو فروشی, نقاش, عکاسی, طراحی, ذغال, سیاه قلم, آموزشگاه نقاشی, طرحستان, نقطه چین, ملورین, ارژنگ, ایکاروس, توانگر, نقاش باشی, طرحستان, آموزشگاه آزاد, هنرهای تجسمی, قدیمی, پژوهشکده, فرهنگ هنر ومعماری, دپارتمان فرهنگ و هنر, مجتمع فنی تهران, طوبی نژاد فاضل, تصویرگران پویا اندیش, پنجره, پالت, مرکز آموزش های آزاد, دانشگاه هنر, خوشنویسی, مصطفی شبستری, علی اکبر بیگی, آینا, آموزشگاه نقاشی الف, باروک, پنجره, وطنی, مجتمع آموزشی نیکوروش, راه کمال الملک, زعفرانیه, , سپند هنر, مرصاد, ایده اراک, زادداداش, همتی, زیراب سوادکوه, آموزشگاه نقاشی سو, آرتاریا, وندا, آرام, فلاح زاده, فوژان, نجمه نائلی, مونالیزا, فرزانگان, انجام میدم, آتلیه, همتی, مطریان, اساره, ایوبی, رنساس, روشن, نقش, همایون, تابلورنگ, فرمانیان, نقش رویا, نقش و نگار, نگاره, نیاز, محمد علی باطنی, استاد محسنی, امین, آدا, فرشته توانگری, باران, آموزش, بنی هاشمی, سایه هنر, ستوده, سفید و سیاه, سیاه و سفید, سایه روشن, سایه سفید, ملورین, نیلی, بلوط, یعقوبی, حجم, روبنس, تخصصی, نیستان, حوض نقاشی, استاد رضا فلاح زاده, سارنگ, مرصاد, یوسف زاده, فوژان, ابراهیمی, ارسباران, اسرافیلی, افق, النا, آذرخش, آرت استار, آرکادیا, آرمان, آوای رنگ, آویژه, آئین, بوستان, بوم, پائیزان, پرداز, پردیس, پرواز رنگها, پنجره, پویا, پیکاسو, پیکولو, تابلوی آبی, تهران آکادمی, ثقفی, جامی, چهره نگار, حجازی پور, خوشنویسی نماد, دتی, روبنس, روناک, زنبق, حقایقی, سپیدگان, سروش, سعید, سقفی, سمن, سو, سیاه قلم, روغن, شادی, شهر هنر, شهرهنر, صالحی, صمدی, صهبا, طلوع, غزل, فرخی, فلک ناز, کمال الملک, کودکان, لتکا, محسنین, مسعود, مونالیزا, مهدیس, مهرداد, مینیاتور, باروک, نغمه, نقاش باشی, نگارین, نگاه نو, نیکوروش, نیلی, تیراژه, رپین, هنر آفرین, هنرآفرین, هنرکده, یکتا, یگانه, نعيمي ثاني, هنری و نقاشی, هنری نقاشی, منوچهر موغاری, آبتین, بهار, رئال, دارالاکرام, شاهکار, امپرسیونیسم, کارتون, حجم گرا, نقاشی‌خط, پشت شیشه, نگارگری ایرانی, قهوه خانه ای, تشعیر, تذهیب, فرهنگسرا, ورتیسیسم, فرا انگاشت, هنرهای, باهمستان, هنجارشکن, فولکلور, سینتیک, خیابانی, آدرس, تلفن, شماره, هنرخام, تجاری, حرفه ای, اسلامی, منظره نگاری, انیمه و مانگا, تامبو, تابو, گروتسک, کیچ, فرمالیسم, طبیعت بی‌جان, چاپ, باستانی, ژرفانما, دایوراما, تک چهره, پرتره, خودنگاره, بازنوگرایی, نوگرایی, واقع‌گرایی, جادویی, اسلیمی, پاستورال, اروتیک, نئو دادا, نئودادا, سلتی, هادسون, دانوب, نئوپلاستیسیسم, پاریس, موزه, اصل, کانسپچو آل آرت, اُپ آرت, اینستالیشن آرت, اورینتالیسم, اتوماتیسم, نئوکلاسیکیسم, رئالیسم, سوسیالیستی, مدرنیسم, پوینتیلیسم, کلاسیکیسم, فوویسم, فیوچریسم, روکوکو, رمانتیسم, پرسیژنیسم, دیوارنگاری, منریسم, پیشارافائلی, انتزاعی, تغزُلی, استاکیسم, کوبیسم, اکسپرسیونیسم, امپرسیونیسم, اورفیسم, آرت, نوو, پاپ آرت, پست, تاشیسم, تاچیسم, لاکچری, لوکس, بهترین, شیکترین, باکلاس, ترین, ویژه, منحصر به فرد, عالی, بخصوص, یکتا, دادائیسم, سمبولیسم, سورئالیسم, سورئال, مینیاتور, مدرن, قدیمی, نورپردازی, دیجیتالی, آنلاین, 360, درجه, ویرچوال ریالیتی, ناب گرایی, سبک, تکنیک, استایل, آبرنگ, ابرنگ, پاستل, ذغال, اسکچ, اتود, مداد رنگی, رنگ روغن, خودکار, اموزش, کنشی, میدان, رنگ, میدانی, خانه, مسکونی, نئوامپرسیونیسم, واقعگرایی, مینیمال, معروفترین, معروف, مهمترین, مهم, گران, قیمت, بالاشهر, خیابان, محله, اعیان, همیشه, موقتی, استان, ایران, شهرستان, آذربایجان شرقی, تبریز, مراغه, مرند, میانه, آذربایجان غربی, ارومیه, خوی, میاندوآب, مهاباد, اردبیل, پارس‌آباد, مشگین‌شهر, خلخال, اصفهان, کاشان, خمینی‌شهر, نجف‌آباد, البرز, کرج, هشتگرد, نظرآباد, محمدشهر, ایلام, ایوان, دهلران, آبدانان, بوشهر, بندر بوشهر, برازجان, بندر گناوه, خورموج, تهران, اسلام‌شهر, گلستان, قدس, چهارمحال و بختیاری, شهرکرد, بروجن, فرخ‌شهر, فارسان, خراسان جنوبی, بیرجند, قائن, فردوس, نهبندان, خراسان رضوی, مشهد, سبزوار, نیشابور, تربت حیدریه, خراسان شمالی, بجنورد, شیروان، اسفراین, گرمه جاجرم, خوزستان , اهواز, دزفول, آبادان, خرمشهر , ابهر، خرمدره, قیدار, سمنان, شاهرود، دامغان و گرمسار, سیستان و بلوچستان, زاهدان, زابل, ایرانشهر, چابهار , فارس, شیراز, کازرون, جهرم, لار, مرودشت, قزوین, تاکستان, الوند, اقبالیه, قم, قنوات, جعفریه, کهک, کردستان, سنندج, سقز, مریوان, بانه, کرمان, کرمان, سیرجان, رفسنجان, جیرفت, کرمانشاه, کرمانشاه, اسلام‌آباد غرب, هرسین, کنگاور, کهگیلویه و بویراحمد, یاسوج, دوگنبدان, دهدشت, لیکک, گلستان, گرگان, گنبد کاووس، علی‌آباد کتول, بندر, ترکمن, گیلان, رشت, بندر انزلی, لاهیجان, لنگرود, لرستان, خرم‌آباد, بروجرد, دورود, کوهدشت, مازندران, سوادکوه, ساری, بابل, آمل, قائم‌شهر, مرکزی, اراک, ساوه, خمین, محلات, هرمزگان, بندرعباس, میناب, دهبارز, بندر لنگه, همدان, همدان, ملایر, نهاوند, تویسرکان, یزد, میبد, اردکان, بافق, حصاربوعلی, رستم آباد, فرمانیه, اوین, درکه, زعفرانیه, محمودیه, ولنجک, امام زاده قاسم (ع) , دربند, گلابدره, جماران, دزاشیب, نیاوران, اراج, کاشانک, شهرک, دانشگاه, شهرک نفت, دارآباد, باغ فردوس, تجریش, قیطریه, چیذر, حکمت, ازگل, سوهانک, شهید محلاتی, اتوبان امام علی, اتوبان صدر, اقدسیه, الهیه, فرشته, اندرزگو, بلوار ارتش, پارک وی, تجریش, جمشیدیه, دیباجی, سعدآباد, صاحبقرانیه, فرمانیه, قیطریه, محمودیه, مقدس اردبیلی, مینی سیتی, نوبنیاد, ولیعصر, کاشانک, کامرانیه, منطقه, بوعلی, سعادت آباد, مدیریت, کوهسار, پونک, شهید چوب تراش, شهید خرم رودی, صادقیه, شمالی, شهرک هما, شهرآرا, کوی نصر, پردیسان, شهرک آزمایش, تهران ویلا, برق آلستوم, تیموری, طرشت, همایونشهر, توحید, زنجان, شادمهر, ایوانک, دریا , شهرک قدس, آسمانها, درختی, فرحزاد, مخابرات, پرواز, آزادی, اتوبان حکیم, اتوبان شیخ فضل اله نوری, اتوبان محمد علی جناح, اتوبان نیایش, اتوبان یادگار امام, بهبودی, جلال آل احمد, خوش شمالی, ستارخان, شادمان, شهرک ژاندارمری, شهرک غرب, گیشا, مترو, شریف, مرزداران, منطقه, آرارات, ونک, امانیه, زرگنده, درب دوم, رستم آباد, اختیاریه, داودیه, سید خندان, دروس, قبا, قلهک, کاوسیه, اختیاریه, پاسداران, جردن, جلفا, خواجه عبداله, دولت, کلاهدوز, شیخ بهایی, شیراز, ظفر, ملاصدرا, میدان کتابی, میرداماد, مهران, کاظم آباد, کوهک, مجیدیه, شمس آباد, پاسداران, ضرابخانه, حسین آباد, مبارک آباد, شیان, لویزان, علم و صنعت, نارمک, تهرانپارس, غربی, شرقی, جوادیه, خاک سفید, قاسم آباد, ده نارمک, اوقاف, شمیران نو, حکیمیه , قنات کوثر, کوهسار , مجید آباد , اتوبان بابایی , اتوبان باقری , اتوبان صیاد شیرازی , بنی هاشم , پلیس , دلاوران , رسالت , سراج , شمس آباد , شهدا , صیاد شیرازی , علم وصنعت , فرجام , مترو, ایستگاه, لویزان , میدان , ملت , هروی , هنگام , شهران جنوبی , شهران شمالی , شهرزیبا , اندیشه , بهاران , کن , المهدی , باغ فیض , پونک, پونک, شمالی , حصارک , شهرک نفت , کوهسار , مرادآباد , پرواز , سازمان برنامه , ارم , سازمان آب , اباذر , فردوس , مهران , اکباتان , بیمه آپادانا , جنت آباد , مرکزی, شاهین , آیت الله کاشانی , اشرفی اصفهانی , ایران زمین , بلوار تعاون , بلوار فردوس , بولیوار , پونک , پیامبر , جنت آباد , سازمان برنامه , ستاری , سردار جنگل , سولقان , شهر زیبا, شهران , شهرک اکباتان , شهید مهدی باکری , نجات اللهی , ایرانشهر , پارک لاله , کشاورز , نصرت, 16آذر , سنایی , بهجت آباد , عباس آباد , قزل قلعه , سیندخت , گلها , گاندی, ساعی , یوسف آباد , جهاد , جنت , فاطمی, آرژانتین , اتوبان همت , اسکندری , امیر آباد , بلوار کشاورز , توانیر , جمال زاده , حافظ , زرتشت , طالقانی , فاطمی , فلسطین , میدان انقلاب اسلامی , میدان ولیعصر , وزراء , کارگر, کردستان , کریم خان, شارق, الف , دهقان, ب , گرگان , نظام آباد , خواجه نصیر , حقوقی , خواجه نظام, کاج , امجدیه , خاقانی , بهار, سهروردی , باغ صبا , شهیدقندی, نیلوفر , عباس آباد, اندیشه , حشمتیه , دبستان , ارامنه, قصر , آپادانا , امام حسین , انقلاب , خواجه نظام , سرباز , شریعتی , شهید مدنی , شیخ صفی, عباس آباد, مدنی, مرودشت , مطهری , مفتح , هفت تیر, تهرانپارس , دردشت , مدائن , هفت حوض , فدک , زرکش , نارمک , مجیدیه , خیابان کرمان , لشگر , وحیدیه , تسلیحات, جشنواره , سبلان , استادمعین , دکتر هوشیار , شهید دستغیب , فتح , امامزاده عبداله , شمشیری , سرآسیاب , مهرآباد , سی متری جی , طوس , مهر آباد , امامزاده عبدالله, صنعتی, بریانک, سلیمانی , تیموری , شبیری , جی , هفت چنار , سلسبیل, کارون , هاشمی , خیابان زنجان, , آزادی , امام خمینی , جیحون , حسام الدین , دامپزشکی , رودکی , سینا , قصرالدشت, مالک اشتر , نواب , کارون , کمیل, شیخ هادی, انقلاب , امیریه, فرهنگ , فروزش , قلمستان , منیریه , حشمت الدوله , جمالزاده , اسکندری , دخانیات , مخصوص, جمهوری, حر, انبارنفت, آگاهی, راه آهن, عباسی, هلال احمر, ابوسعید, اسکندری, پاستور, حسن آباد, گمرک, وحدت اسلامی, ولیعصر, کارگر, کاشان, بهارستان, فردوسی, امامزاده یحیی, پامنار, بازار, سنگلج, تختی, هرندی, آبشار, قیام, کوثر, دروازه شمیران, امین حضور, پانزده خرداد, پیچ شمیران, خراسان, ری, سعدی, لاله زارنو, مولوی, میدان قیام, صفا, شهید اسدی, زاهد گیلانی, اشراقی دهقان نیروی هوایی پیروزی حافظیه امامت شورا آشتیانی زینبیه سرخه حصار تهران نو دماوند نیرو هوایی تهران-منطقه 14 شکوفه چهارصد دستگاه جابری دژکام شاهین مینای نیکنام, آهنگران, بروجردی, صد دستگاه, فرزانه, سرآسیاب دولاب, شیوا, نبی اکرم, شهرابی, شکیب, پرستار, سیزده آبان, ابوذر, تاکسیرانی, مینا, دولاب, خاوران, آهنگ, قصر فیروزه, اتوبان محلاتی, افراسیابی, اندرزگو, پاسدارگمنام, شهید محلاتی, فلاح, نبرد, هفده شهریور, مظاهری, مینابی, بیسیم, شوش, طیب, مطهری, ابوذر, هاشم آباد, اتابک, شهید بروجردی, کیانشهر, رضویه, مشیریه, افسریه, مسعودیه, والفجر, قیامدشت, خاورشهر, اتوبان بعثت, خاوران, جوادیه, نازی آباد, خزانه, شهرک بعثت, علی آباد, یاخچی آباد, چهارصد دستگاه , تختی, باغ آذری, راه آهن, رجایی, هلال احمر,ابوذر, آذری, امامزاده حسن, یافت آباد, جلیلی, زهتابی, زمزم, سجاد, گلچین, وصفنارد, باغ خزانه, بلورسازی, مقدم, قزوین, قلعه مرغی , بهاران, فردوس, تولیدارو, بهداشت, رجائی, صادقیه, صاحب الزمان, یافت آباد, شاد آباد, امام خمینی, شمس آباد, خلیج فارس,اتوبان آزادگان, سعید آباد, شهرک صاحب الزمان, شهرک ولیعصر, خانی آباد نو, اسفندیاری, بستان بهمنیار, شریعتی, شکوفه, نعمت آباد, دولت خواه, اسماعیل آباد, شهید کاظمی, رسالت, عبدل آباد, اقدسیه, صفائیه, ظهیرآباد, غیوری, جوانمرد ,حمزه آباد, دیلمان, فیروزآبادی, منصوریه, 13آبان, دولت اباد, شهادت, استخر, بهشتی, سرتخت, علائین, نفر آباد, ولی آباد, امین آباد, تقی آباد, نظامی, عباس آباد, کهریزک, شهرک دریا ,تهرانسر, باشگاه نفت, شهرک پاسداران, شهرک فرهنگیان, شهرک استقلال, شهرک دانشگاه, چیتگر, ویلا شهر, وردآورد, شهرک غزالی, شهرک شهرداری, کرج, البرز, شهرک دانشگاه شریف, دهکده المپیک, زیبا دشت, بالا گلستان, زیبادشت, دژبان, شهید باقری, آزاد شهر, آزادشهر, پیکان شهر, دریاچه, شهرک راه آهن, کیمیاگران, هنرهای تجسمی , نقاشی , صنایع دستی , خوشنویسی, پرواز رنگها , خانه هنر, سیمرغ, اندیشه, آنلاین, ژیکس , مداد جادو, هاشمی, چلیپا, مت پینتینگ, نقاشی دیجیتال, هنر و اندیشه, ژینو آرت, هنر نوین, آفتابگردان, هنروندان جزیره کیش, دبیرخانه, هنرگردی, گالری گردی, یاب, هنر گیل, ژنوس, نقش رویا, dabi, رِپین, سالسو, رازکیماگران , اندیشه طلوع, قاسمیان, اسرافيلي, راز کيمياگران, سمير, کلبه شيشه ايي, نگارخانه , استاد رحيمي,

مطالب آموزشی و دانستنی‌های این بخش

استیتمنت چیست و چرا باید یک استیتمنت خوب هنری داشته باشیم؟
استیتمنت چیست و چرا یک هنرمند لازم است یک استیتمنت خوب هنری داشته باشد؟ استیتمنت
اگزیبیشن Exhibition ، نمایشگاه نقاشی یا گالری هنری در جدول
نمایشگاه هنری یا نمایشگاه نقاشی، سالن یا جایگاهی است که در آن آفریده‌ها و ساخته‌های
تفاوت نمایشگاه VR با گالری‌های قدیمی
ممکن است اطلاع داشته باشید که بعضی از گالری‌های بزرگ در جهان نمایشگاه با تکنولوژی
نمایشگاه واقعیت مجازی VR چیست؟
برای کسانی که نمی‌دانند ابتدا تکنولوژی واقعیت مجازی را توضیح می‌دهیم، واقعیت مجازی با اختصار
پیشینه گالری نقاشی در ایران
به راحتی می توان با نگاهی به لیست تعداد گالری هایی که در سال برگزار
تقسیم بندی انواع گالری نقاشی
تقسیم بندی انواع گالری ( گالری نقاشی ،گالری مجسمه،گالری عکس ، گالری زیورالات و… )
تعیین مدت زمان و تایم بازدید از گالری ها
احتمالاً یکی از سوالاتی ممکن است برای شما پیش بیاید این است که معیار مشخص
چگونه آثار هنری خود را به فروش برسانیم؟
دستاوردهای فعالیت های هنری اعم از آثار هنرهای تجسمی (نقاشی، عکاسی، مجسمه سازی و …)
چگونه یک نمایشگاه آثار هنری برگزار کنیم؟
چگونه یک نمایشگاه هنری برگزار کنیم? برای پاسخ به این سوال جواب های زیادی می
چگونه می‌توانیم یک گالری نقاشی راه اندازی کنیم؟
چگونه یک گالری نقاشی راه اندازی کنیم؟ این سوالی است که در ذهن اکثر کسانی
نکات مهم دربارهٔ تفاوت گالری و نگارخانه چیست؟
به احتمال بسیار زیاد دو کلمه گالری و نگارخانه به دفعات به گوش شما رسیده
اهداف افراد بازدیدکننده از گالری چیست و چگونه باید مشتری را بشناسیم؟
افرادی که به بازدید از گالری ها می پردازند هدفهای متفاوتی می توانند داشته باشند
دلایل عدم موفقیت یک گالری
آیا تابحال این جمله را شنیده اید که آثار هنرمندان بعد از مردنشان ارزش پیدا
روش‌هایی جهت برگزاری گالری موفق و مناسب
جهت برگزاری هر نوع گالری یا نمایشگاهی لازم است برگزار کنندگان آن اصول و راهکارهایی
اهمیت و مزیت‌های اصلی برگزاری نمایشگاه و گالری آثار هنری
همانطور که مستحضر هستید برگزاری گالری ها و نمایشگاه های مجسمه می توانند تأثیر چشم
روش‌های برگزاری گالری زیور آلات
در صورتی که قصد دارید گالری زیور آلات برگزار کنید باید رعایت کردن نکاتی ضروری
راهنمایی برای هنرمندان تازه کار جهت برگزاری گالری
اگر تصمیم دارید که آثار هنری خود را برای اولین بار به صورت گالری به
روش‌های اطلاع رسانی گالری
برای برپایی گالری باید به روشها و راههای اطلاع رسانی گالری توجه ویژه داشته باشید.
رزرو گالری
جهت رزرو و نمایش آثارتان مراحلی را لازم است انجام دهید که در این بخش
گالری نقاشی های کارتون و کاریکاتور
همان طور که میدانیم آثاری که به شکل نقاشی نمایش داده می شود از نظر
مقایسه فعالیت نگارخانه های ایرانی و گالری های غربی
در این باره لازم است بدانیم که آغاز فعالیت نگارخانه ها یا همان گالری ها
نحوه برگزاری گالری جهت نمایش آثار هنری
نحوه برگزاری گالری (نقاشی-مجسمه-عکس و….) جهت ارائه آثار هنری قبل از برگزاری گالری لازم است
موارد لازم جهت برگزاری گالری مجسمه سازی
فضای مورد نیاز گالری مجسمه سازی مهمترین رکن برپایی است که در این نوشتار به
هدف از برگزاری گالری های مجسمه
در این مطلب به اطلاعات لازم در مورد برگزاری گالری های مجسمه و اهداف هنرمندان
نکات مهم در برگزاری نمایشگاه عکاسی
آیا می‌دانید نکات مهم در برگزاری نمایشگاه عکاسی چیست؟! برپایی نمایشگاه و گالری عکاسی ،

نقاشان زیادی بوده‌اند که از بوم خالی می‌ترسیدند! در واقع این بوم خالی است که از یک نقاش پرشور و با استعداد از ترس به خود می‌لرزد. “ونسان ون گوک”