بازنشر بیوگرافی مراکز محترم فرهنگی هنری ایران، از سایت‌های مجاز در بخش دانشنامه معرفی مراکز فرهنگی هنری ایران:

۱- پلتفرم دانش بنیان لیلیت به عنوان دانشنامه هنری و یک رسانه فعال در عرصهٔ هنر کشور، بمنظور آشنایی هرچه بیشتر هنرمندان و هنردوستان با مراکز فرهنگی هنری ایران، با تبعیت از قانون بازنشر، در بخش معرفی مراکز فرهنگی هنری ایران، مراکز، انجمن‌ها، نهادها، سازمان‌ها و متولیان فرهنگی هنری کشور را، صفحه بیوگرافی و مشخصات مجموعه‌های محترم را از سایت‌های معتبر و مجاز (غیرفیلتر) که پیشتر آن مطالب را منتشر کرده‌اند، نظیر: «دانشنامه ویکی‌پدیا – سایت‌های خبری و آموزشی کشور و… » گردآوری نموده و بصورت بازنشر قرارداده است. بصورت بازنشر در پلتفرم لیلیت قرارداده است. لذا با توجه به موارد بیان شده، درصورت لزوم به تغییر در مندرجات و یا عدم رضایت هرکدام مراکز فرهنگی هنری محترم مذکور، از بازنشر صفحه معرفی‌شان، ایشان می‌توانند از طریق بخش «تماس با ما» و همچنین جهت اقدام سریعتر از طریق «تلگرام» و یا «واتساپ»، در هر ساعت از شبانه‌روز به پشتیبانی پلتفرم لیلیت اطلاع دهند، تا در اسرع وقت صفحه مربوطه مورد اقدام قرار گیرد.

۲- پلتفرم دانش بنیان لیلیت از آنجهت که همواره تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، لذا در صورت دریافت گزارش از نهادهای مردمی و دستور از نهادها و سازمان‌های محترم نظارتی و اطلاعاتی و قضایی کشور، مبنی بر مشاهده و گزارش هرگونه تخلف، بدیهی است طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، بلافاصله صفحه مربوطه حذف خواهد شد.

سپاس از حسن توجه شما

آثار هنری من دربارهٔ چیزهایی نیستند که دیده می‌شوند، بلکه دربارهٔ چیزهایی هستند که برای همیشه در ذهن باقی می‌مانند. “اگنس مارتین”

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم