بازنشر بیوگرافی هنرمندان ایران، از سایت‌های مجاز در بخش دانشنامه بیوگرافی هنرمندان ایران:

۱- پلتفرم دانش بنیان لیلیت به عنوان دانشنامه هنری و یک رسانه فعال در عرصهٔ هنر کشور، بدون هرگونه رویکرد سیاسی، به‌جهت ارتقای سطح دانش هنری عمومی، بیوگرافی هنرمندان ایرانی را غالباً بصورت بازنشر از سایت‌های معتبر و مجاز (غیرفیلتر) که پیشتر آن مطالب را منتشر کرده‌اند، نظیر: «دانشنامه ویکی‌پدیا – سایت‌های خبری و آموزشی کشور و… » گردآوری نموده و بصورت بازنشر در بخش دانشنامه بیوگرافی هنرمندان ایران قرارداده است. لذا هنرمندانی که صفحه بیوگرافی‌شان در دانشنامه پلتفرم لیلیت بازنشر شده و قرار گرفته است، در صورت درخواست هرگونه تغییر و یا حذف صفحه بیوگرافی‌شان، می‌توانند از طریق بخش «تماس با ما» و همچنین جهت اقدام سریعتر از طریق «تلگرام» و یا «واتساپ»، در هر ساعت از شبانه‌روز به پشتیبانی پلتفرم لیلیت اطلاع دهند، تا در اسرع وقت صفحه مربوطه مورد اقدام قرار گیرد.

۲- پلتفرم دانش بنیان لیلیت به عنوان یک رسانه و دانشنامه هنری، بدون هرگونه رویکرد سیاسی، طبق قانون هرگز حقی در تفتیش عقاید و قضاوت هیچ یک از مخاطبانش که اغلب هنردوستان، هنرمندان و اساتید هنر می‌باشند نداشته و ندارد و هرگز به خودش اجازه چنین کاری را نمی‌دهد و در بازنشر بیوگرافی هنرمندان ایران، صرفاً هنر را معیار قرار می‌دهد ولاغیر. لذا هرگونه اندیشه تفکر و عملکرد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، و عقاید مذهبی، سبک زندگی شخصی و یا داشتن پرونده قضایی و …، هرکدام از مخاطبان و هنرمندان در خارج از پلتفرم لیلیت ، طبق قانون به خود آن فرد مربوط است و قائدتاً پلتفرم لیلیت هیچگونه مسئولیتی درقبال اندیشه و تفکر و عقاید و سبک زندگی شخصی مخاطبانش نداشته و ندارد!

۳- در صورت دریافت گزارش از نهادهای مردمی و دستور از نهادها و سازمان‌های محترم نظارتی و اطلاعاتی و قضایی کشور، مبنی بر ممنوع بودن بازنشر بیوگرافی یک هنرمند خاص، بدیهی است طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، بلافاصله صفحه مربوطه حذف خواهد شد.

سپاس از حسن توجه شما

آثار هنری من دربارهٔ چیزهایی نیستند که دیده می‌شوند، بلکه دربارهٔ چیزهایی هستند که برای همیشه در ذهن باقی می‌مانند. “اگنس مارتین”

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم