تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون

 

معرفی:

خشایار راد (به انگلیسی: Khashayar Raad) هنرمند ایرانی ، متولد ۵ مهر ۱۳۳۰ در تهران است.

 
خشایار راد با مجموعه تلویزیونی جدی نگیرید کار خود را در تلویزیون آغاز کرد. او تا مقطع دیپلم نظام قدیم بیشتر درس نخوانده است. قبل ورود به فعالیت حرفه ای در عرصه هنر بازیگری، کارمند بانک صادرات بوده است که وارد عرصه تئاتر و سپس بازیگری سینما و تلویزیون رسید و حالا دو پسر نیز دارد.

 
در سه سالگی پدر خود را از دست داد، بعد از تحصیل و گذراندن خدمت نظام وظیفه به انجام کار مشغول شد و به نوعی نان آور خانواده بود. او از طریق عموی خود برای کار در بانک وارد شد و در بانک صادرات مشغول بود تا اینکه در سال ۱۳۸۰ بازنشسته شد.

 
خشایار راد فعالیت خود را از سال ۱۳۵۳ قبل از انقلاب وقتی ۲۳ ساله بود از تئاتر شروع کرد و در سال ۷۳ – ۷۴ بهترین بازیگر نفش اول مرد در جشنواره تئاتر سنتی شد، وی بصورت حرفه ای در سال ۱۳۷۸ همزمان با کار تئاتری و بانک با سریال قطار ابدی جلوی دوربین رفت و سال ۱۳۸۲ با فیلم خوابگاه دختران وارد پرده سینما شد و نهایتا در سریال ماه رمضانی «خانه به دوش» در سال ۱۳۸۳ (در نقش آقای بیات) به شهرت رسید.

 

• آدرس:

 
• تلفن:

 
• وبسایت:
صفحه در ویکی پدیا

 
• اینستاگرام:
khashayarrad30@

• رویدادهای جاری:

در حال حاضر رویدادی وجود ندارد

• رمزینه:

جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند این کد را اسکن نمائید.

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما تبلیغات در گالری لیلیت
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا