تخصص/مهارت:

طراح و نقاش

معرفی/ بیوگرافی:

محیا مصطفوی (به انگلیسی: Mahya Mostafavi) هنرمند نقاش ایرانی، متولد 22 فروردین سال 1377 است.

خانم محیا مصطفوی دانش آموخته رشته حقوق، از کودکی علاقهٔ وافری به هنر نقاشی داشت و بدون هیچ استاد و کلاس آموزشی توانست به صورت خود آموز این هنر را فرا بگیرد.

او اما به دلیل اشتیاق زیاد به رشته حقوق، پا در دنیای وکالت و امور قضایی گذاشت. ایشان در طی تحصیلات خود هیچگاه هنر را رها نکرده و درکنار تمامی مشغله‌های روزمره توانسته جایگاهی ویژه برایش باز نماید و اوغات فراغت خود را به هنر زیبای نقاشی مشغول بوده و تاکنون نیز ادامه داده است.

محیا مصطفوی به خودآموخته بودن هنرش افتخار می‌کند و اینکه او بدون حتی کلاس آموزشی توانسته آثاری منحصر به فرد و نوآورانه خلق نماید، جای بسی تحسین دارد.

سبک آثار وی فانتزی مدرن و کوبیسم است و غالبا با تکنیک اکریلیک روی بوم انجام شده اند، که بیشتر به موضوع هویت انسان و زندگی می‌پردازد.

آثار این هنرمند بیشتر برای محیط‌هایی با دکوراسیون مدرن مناسب است و هر کدام از این آثار می‌تواند ساعت‌ها بینندگان را مجذوب به خود کند.

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

• آدرس:

• اینستاگرام:
art_by_mahya

• رویدادهای جاری:

زندگی ¦ نمایشگاه آثار محیا مصطفوی

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نقاش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم