محیا مصطفوی

Mahya Mostafavi

تخصص:

طراحی و نقاشی

 

معرفی:

محیا مصطفوی (به انگلیسی: Mahya Mostafavi) هنرمند نقاش ایرانی ، متولد ۲۲ فروردین سال ۱۳۷۷ است.

خانم محیا مصطفوی دانش آموخته رشته حقوق، از کودکی علاقهٔ وافری به هنر نقاشی داشت و بدون هیچ استاد و کلاس آموزشی توانست به صورت خود آموز این هنر را فرا بگیرد.

 
او اما به دلیل اشتیاق زیاد به رشته حقوق، پا در دنیای وکالت و امور قضایی گذاشت. ایشان در طی تحصیلات خود هیچگاه هنر را رها نکرده و درکنار تمامی مشغله‌های روزمره توانسته جایگاهی ویژه برایش باز نماید و اوغات فراغت خود را به هنر زیبای نقاشی مشغول بوده و تاکنون نیز ادامه داده است.

 
محیا مصطفوی به خودآموخته بودن هنرش افتخار می‌کند و اینکه او بدون حتی کلاس آموزشی توانسته آثاری منحصر به فرد و نوآورانه خلق نماید، جای بسی تحسین دارد.

 
سبک آثار وی فانتزی مدرن و کوبیسم است و غالبا با تکنیک اکریلیک روی بوم انجام شده اند، که بیشتر به موضوع هویت انسان و زندگی می‌پردازد.

 
آثار این هنرمند بیشتر برای محیط‌هایی با دکوراسیون مدرن مناسب است و هر کدام از این آثار می‌تواند ساعت‌ها بینندگان را مجذوب به خود کند.

 

“شما را دعوت به بازدید از نمایشگاه آثار ایشان با عنوان «زندگی» می‌نمائیم”

 

• آدرس:

 
• اینستاگرام:
art_by_mahya@

 

• رویدادهای جاری:

• رمزینه:

جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند این کد را اسکن نمائید.

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان نقاش ads
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X