فراخوان دومین رویداد فرهنگی هنری اسفندگان

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دومین رویداد فرهنگی هنری اسفندگان در عرصه هنرهای نقاشی، مجسمه‌سازی و عکاسی از پانزدهم لغایت بیست و پنجم اسفندماه با همکاری موسسه فرهنگی هنری، پژوهشی صبا، در گالری خیال و آینه برگزار خواهد شد.

 به نقل از روابط عمومی و دفتر خبرِ انجمن هنرهای تجسمی استان تهران، شروین کندری مدیر خبر و رسانهٔ دومین نمایشگاه اسفندگان اظهار داشت: این رویداد، خلقِ موقعیتی ویژه در اقتصادِ هنرِ معاصر ایران خواهد بود.

وی همچنین یاد آور شد: در این رویداد فرهنگی هنری هر اثر، می‌تواند موقعیتی نوین را برای هر یک از هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه فراهم آورد.

در این رویداد، بنا بر تصمیم نهایی شورای سیاستگذاری موضوع، تکنیک و ابعادِ آثار آزاد و هر هنرمند می‌تواند حداقل تصویر پنج اثرخود را، حضوری و یا از طریق ایمیل tehfinearta@gmail.com برای شرکت در هر یک از رشته‌های هنری، حداکثر تا پایان روز ادرای 25 بهمن به دبیرخانه نمایشگاه ارسال نماید.

شورای انتخاب آثار، از هنرمندانی که آثارشان برای شرکت در نمایشگاه پذیرفته خواهد شد، دعوت بعمل می‌آورد.

برای هماهنگی و پاسخگویی به سئوالات با شماره تلفن 09124026069 تماس حاصل فرمائید.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang