فراخوان رزیدنسی هنرمندان در انگلستان

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برنامه رزیدنسی Artnoise یک دوره سه ماهه برای هنرمندانی است که علاقه مند به جستجو در زمینه هنری دیجیتال و علاقه مند به پیشرفت در کسب تجربه و کار حرفه ای خود هستند.

به گزارش گالری آنلاین، این برنامه در لندن برگزار میشود و تمرکز آن بر هنر غرب آفریقا و قطعات تاریخی است که در موزه های لندن نگهداری میشود. این دوره زمان و مکانی را برای خلاقیت های دیجیتالی مانند تصویرگری و نقاشی دیجیتال، ساخت بازی های ویدیویی و ساخت محتوای Youtube و … فراهم می کند تا ایجاد، تحقیق و، آزمایش جهت های جدید در کار خود را تجربه کنند و همچنین اجرای پروژه های جدید را انجام دهند.

هنرمندان به مدت سه ماه در یک خانه مشترک مستقر خواهند شد و به استودیوی داخلی و فضای استودیوی مشترک دسترسی دارند.

اقامتگاه Artnoise Open ۲۰۲۰ این فرصت را برای هنرمندان دیجیتال فراهم می کند تا خود را در یک فرهنگ جدید غوطه ور کنند و از هنرهای معاصر آفریقا الهام بگیرند و نگاهی اجمالی به انجمن هنرهای آفریقایی لندن داشته باشند. شرکت کنندگان دارای فضای زندگی، استودیو ۲۴ ساعت شبانه روز و حمل نقل محلی هستند. پیش بینی می شود شرکت کنندگان پیش از عزیمت کار خود را در نمایشگاه های محلی یا جشنواره نشان دهند. کارکنان خبره برای ارائه پشتیبانی و مساعدت فنی در دسترس هستند.

هزینه ارسال درخواست شرکت در این رویداد ۵۰ دلار است که پنانپه به عنوان گروه ثبت نام انجام شود برای هر نفر ۳۵ دلار اضافه دریافت میشود.

هزینه اقامت به مدت ۳ هفته از ۷۵۰ دلار شروع می شود که هنگام و ورود به سیستم پرداخت می شود.

یک هفته اقامت ۷۵۰ دلار است.

دو هفته اقامت ۱۴۵۰ دلار است.

سه هفته اقامت ۲۲۰۰ دلار است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X