فراخوان رقابت طراحی Red Dot

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

جایزه Red Dot: Design Concept بزرگترین مسابقه طراحی مفهوم حرفه ای در جهان است. با داشتن هیئت داوران بین المللی متشکل از کارشناسان رشته های مختلف، این جایزه به عنوان یک معیار منصفانه، شناخته شده و غیرقابل انکار برای خلاقیت و تعالی طراحی در صنعت خدمت می کند.

به گزارش گالری آنلاین، در این رویداد از طراحان، تیم های طراحی، شرکت ها، استودیوهای طراحی و دانشگاه هایی از سراسر جهان دعوت شده است تا نمونه های اولیه، محصولات قابل فروش در بازار ایده های جدید و مفاهیم طراحی را برای ارزیابی ارائه دهند و طرح های خود را به مرحله آزمایش برسانند.

آثار منتخب گواهی دریافت میکنند و به مراسم اهدای جوایز دعوت میشوند.

ایده طراحی برنده در سالنامه منتشر می شود، که در نمایشگاه آنلاین وب سایت Red Dot و در موزه طراحی Red Dot سنگاپور به نمایش گذاشته می شود.

گروه های جدید مانند “هوش مصنوعی”، “۳D چاپ شده” و “واقعیت مجازی و واقعیت افزوده” نویدبخش آینده ای هیجان انگیز و مملو از امکانات هستند، به خصوص که گسترش ارتباطات بصری طیف گسترده ای حتی از طراحی را در بر می گیرد.

در سال ۲۰۰۵، این جایزه لزوم شناسایی و تجلیل از مفهوم طراحی جدید و نوآوری، پیشرو محصول عالی فردا را تشخیص داد.

هزینه های شرکت در این فراخوان از ۱۵۰ دلار (SGD) شروع می شود و بسته به زمان ارسال، دسته و نوع ورود متفاوت است.

مهلت ثبت نام: ۱۵ می ۲۰۲۰ (۲۶ اردیبهشت ۹۹)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X