فراخوان رقابت هنرهای تجسمی “درک تفاوت‌های ما”

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

هنر ابزاری قدرتمند برای ابراز تفاوت هاست حتی بدون یک کلمه هم می‌توان تفاوت‌ها را به دیگران انتقال داد. رویداد از هنرمندان دعوت می‌کند آثار خود را با موضوع جهانی که اختلافات در آن پذیرفته می‌شود و فردیت در آن محترم است، شرکت کنید.

هدف این رقابت به نمایش گذاشتن و پیشبرد آگاهی در تمامی جوامع است تا ارزش تفاوت‌ها را دانسته و منافع آن را درک کنند.

این رویداد یک نمایشگاه بین‌المللی هنری در فضای باز است که دارای 45 تصویر با اندازه بیلبورد (16 فوت عرض 12،5 فوت) است که توسط هنرمندان ملی و بین‌المللی ایجاد شده است. این نمایش بازتاب تعبیرات هنرمندان از موضوع “غنی سازی زندگی از طریق تنوع” است.

اثر را باید به عنوان یک فایل دیجیتال با وضوح بالا (حداقل 300 dpi ) و در فرمت‌های JPG, TIFF, PDF, PSD, EPS, GIF, PNG ایجاد یا اسکن کرده و ارسال کنید. اثر می‌بایست به صورت افقی باشد.

شرکت در این رویداد رایگان است.

در سال 2021 در مجموع 3 هزار دلار جایزه برای این رویداد در نظر گرفته شده است.

واجدین شرایط:

هنرمندان، عکاسان، افراد حرفه‌ای یا آماتور، معلمین و دانش آموزان در سطح ملی و بین‌المللی

ثبت نام در این رویداد به صورت آنلاین است و استیتمنت (حداکثر 200 کلمه) همراه با تصویر (حداقل 300 dpi، کمتر از 400 مگابایت) و مشخصات اثر ارسال شود.

مهلت ثبت نام: 7 اکتبر 2020 (16 مهر 99)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang