فراخوان جوایز عکاسی _ پرتره بشریت ۲۰۲۰

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پرتره بشریت، یک رقابت عکاسی است که می خواهد اثبات کند بیشتر از مسائلی که ما را از هم جدا می کند، چیز های بسیاری است که ما را متحد می کند.

به گزارش گالری آنلاین، ناشر مجله عکاسی بریتانیایی ۱۸۵۴ Media، از عکاسان در هر سطحی دعوت می کند، جهان را از چشمانشان نشان دهند ، چهره های بسیاری از بشریت را به تصرف خود درآورند و عبارات جهانی را مستند سازند. خنده، شجاعت، لحظه های تأمل، سفر به کار، سلام اول، خداحافظی آخر و همه چیز در مابین آن… آنچه برای شما طبیعی است ممکن است برای شخص دیگری خارق العاده باشد.

به عنوان بخشی از پرتره بشریت ۲۰۲۰ ، ۲۰۰ عکس در فهرست کوتاه در کتاب این رویداد منتشر می شود، اثر ۳۰ تصویر برنده در سراسر جهان به نمایش گذاشته می شوند. تا ۱۰۰ تصویر نیز به صورت دیجیتالی در Clear Channel به صورت آنلاین به نمایش گذاشته می شوند تا توسط میلیون ها نفر مشاهده شود.

همه عکاسان برنده، مورد تحسین و پوشش گسترده مطبوعاتی بین المللی قرار میگیرند.

در اصل، پرتره بشریت مکانی برای تجلیل از ارزشهای مشترک ما است: فردیت، اجتماع و وحدت.

هزینه ثبت نام:

گروه آزاد:

۱۵ دلار – ۱ تصویر

۲۵ دلار – ۳ تصویر

۳۵ دلار – ۱۰ تصویر

۵۰ دلار – ۲۰ تصویر

گروه داستانی:

۴۵ دلار – ۱ داستان

۶۰ دلار – ۲ داستان

تاریخ پایان: ۱۸ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۷ آذر ۹۸)

تاریخ اعلام نتایج: ۲۰۲۰

اطلاعات بیشتر را در سایت فراخوان مشاهده نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X