فراخوان جوایز D&AD New Blood ۲۰۲۰

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

کمپانی D&AD هر سال در مراسم اهدای جوایز بین المللی، کارهای برجسته در صنعت طراحی و تبلیغات را پرورش داده و جشن می گیرد.

به گزارش گالری آنلاین، D&AD قصد دارد استعدادهای جدید را پرورش دهد.

جوایز D&AD New Blood یکی از بزرگترین مسابقات برای خلاقان نو ظهور است تا با تمرینات و نشان دادن استعدادهای خود در مورد خصوصیات تعیین شده، با برخی از مارک های برجسته جهان همکاری کنند، هدایت و رهبری قالب طراحی ها توسط برندهایی از جمله BBC ،Google ،Penguin و XBox تنظیم میشود.

جوایز D&AD New Blood به منظور کمک به ایجاد اثرهای خلاقانه و قابل استفاده و جدید طراحی شده و هدفش این است که بتواند شکاف مهارت را با ایجاد پلی بین آنچه علم می آموزد و آنچه صنعت نیاز دارد، پر کند.

شما می توانید به عنوان یک فرد، یا تیم حداکثر پنج نفره در این رویداد شرکت کنید. دانش جویان و غیر دانشجویان نیز می توانند با هم همکاری کنند، اما افراد حاضر در این تیم باید واجد شرایط ورود باشند. اگر دانشجو هستید، برای ورود به یک مدرس(دوره) نیاز دارید. اگر دانشجو نباشید ، نیازی به داشتن مدرس ندارید.

جوایز:

همه برندگان New Blood یک جایگاه تضمینی در Annual D&AD کسب می کنند، همچنین یک دعوتنامه برای حضور در مراسم اهدای جوایز New Blood، یک مداد مخصوص برای هر تیم و شانس قبولی در آکادمی New Blood را دریافت خواهند کرد.

همچنین برندگان برای دریافت بورس تحصیلی اختصاصی و فرصت های کسب اعتبار اقدام می کنند که شامل یکی از سه بورس تحصیلی کامل برای دانشکده هنرهای ارتباطی ۲،۰ (هر کدام به ارزش بیش از ۱۶،۵۰۰ پوند) است.

مهلت ثبت نام: ۲۴ مارس ۲۰۲۰ (۵ فروردین ۹۹)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X