فراخوان جوایز عکاسی هنرهای زیبا (FAPA) 2020

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

امسال در ششمین سال برگزاری جوایز عکاسی هنرهای زیبا، نهاد FAPA یکی از بزرگترین نهادهای اهدا جوایز برای جامعه هنرمندان فراخوان خود را اعلام کرده است.

این مسابقه که در سال 2014 ایجاد شده است، فرصت مناسبی است برای افرادی که با اشتیاق، علاقه، حس زیبایی شناسی دارند و با آغوش باز نسبت به تنوع در عکاسی برخورد می‌کنند.

در مراسم عکاسی هنر‌های زیبا، برگزارکنندگان به دنبال یافتن هنرمندان و روحهای منحصر به فردی هستند که نفس می‌کشند و برای خلاقیت زندگی می‌کنند – جایی که بستر تبلیغ و پشتیبانی را در راستای پیگیری پیشرفت وتحقق کارهای خود فراهم می‌کنند.

این مسابقه برای افرادی که به دنبال تجربه‌های جدید و گرایش‌های جدید هنری هستند کاملا مناسب است.

عکاسی در زمینه هنرهای زیبا لذتش در فراهم کردن راهی برای افکاری با استعداد برای نشان دادن عجیب و غریب بودن جهان، تنوع، زیبایی و حتی زشتی از لنزهای هنرمندان است.

شما می‌توانید اینها را کاملا به روش خود بیان کنید! لذتی در ادغام با زیبایی‌ای دیوانه وار از سادگی و پیچیدگی جهانی با وجود ما!

مراسم اهدای جوایز عکاسی هنرهای زیبا در 20 دسته تقسیم شده است که برای سطوح حرفه‌ای و آماتور است: هنرهای انتزاعی، معماری، مناظر شهری، مفهومی، مد، هنر زیبا، چشم انداز، طبیعت، عکاسی در شب، موضوع آزاد، پانوراما، مردم، عکاسی خبری، پرتره، مناظر دریایی، عکاسی خیابانی، مسافرت، حیات وحش/ حیوانات.

از شرکت کنندگان همه کشورها در این برنامه استقبال می‌شود. کارهای ارسال شده به این مسابقه توسط هیئتی از عکاسان برجسته بین‌المللی داوری خواهد شد.

در مجموع 5000 دلار به عنوان جوایز برای شرکت کنندگان موجود است.

هزینه ورودی برای افراد در مراسم اهدای جوایز عکاسی هنرهای زیبا 2020:

هزینه ورود برای هر نفر از عکاسان آماتور 20 دلار و برای هر یک از عکاسان حرفه‌ای 25 دلار است.

ورودی‌های مجموعه‌ای 10 دلار اضافه هزینه دارند.

مهلت ارسال آثار: 9 فوریه 2020 (30 بهمن 98)

تاریخ اعلام نتایج: 12 آوریل 2020

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang