فراخوان چهارمین دورهٔ مسابقات لبخند سگ‌آبی اوکراین

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

چهارمین دورهٔ مسابقات لبخند سگ‌آبی اوکراین با موضوع “دریاچه” برگزار می‌شود.

 به نقل از ایران کارتون، شرکت در این مسابقه برای تمامی هنرمندانی که اثر جدید خلق کرده‌اند که پیش از این در مسابقه‌ای شرکت داشته است آزاد می‌باشد. تاریخ افتتاحیه این نمایشگاه با اعلام رسمی‌برندگان این مسابقه، 12 سپتامبر 2020 خواهد بود.

هر هنرمند می‌تواند با حداکثر 5 اثر منتشر نشده در قالب مطلوب 30×40 سانتی متر (A4) و با استفاده از هر تکنیکی ثبت نام کند. در پشت هر نقاشی، یا در ثبت نام باید نام کامل نویسنده، آدرس (با کد پستی)، ایمیل، شماره تلفن، شماره شناسنامه، شماره حساب بانکی (لطفاً، این اطلاعات را از طریق ایمیل بفرستید به همراه نسخه الکترونیکی آثار هنری) درج شود.

هنرمندان می‌توانند آثار خود را به آدرس skonnov@yahoo.com (با حداکثر اندازه 5 مگابایت) ارسال کنند یا اصل آن را به آدرس پستی زیر ارسال نمایند:

Bobritsa Cartoon Competition

27 Naberezhaya Street,

Bobritsa, Kiev-Sviatoshin District,

Kiev Region, 08142,

UKRAINE

اگرچه موضوع مسابقه خندهٔ سگ‌آبی است (نام یکی از روستاها نیز از نام همین حیوان گرفته شده است)، اما این بدان معنی نیست که اثری که سگ‌آبی در آن نباشد پذیرفته نخواهد شد. بلکه کار باید خلاقانه، هوشمندانه و بامزه باشد، لطفاً ذهنتان را محدود به سگ‌آبی نکنید. هرچند برای اثری با موضوع «سگ آبی» جایزهٔ ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم، در این صورت اثر هنرمند در هر دو بخش اصلی و ویژه کاندید خواهد شد.

جوایز:

نفر اول: 500 یورو (پانصد)

نفر دوم: 300 یورو (سیصد)

نفر سوم: 200 یورو (دویست)

نفرات تقدیر شونده (نفر7): هرکدام 100 یورو (صد)

جایزه ویژه: 300 یورو (سیصد)

دیگر قوانین

قبل از اعلام رسمی‌برندگان توسط هیئت داوران، برگزارکننده حق انتشار نسخه‌های الکترونیکی آثار هنری نهایی (که هیئت داوران انتخاب نهایی را از میان آن‌ها خواهد داشت) را برای عموم دارد تا در صورت انتشار قبلی هر یک از آثار هنری ارائه شده یا در صورت کپی بودن اثر از آن مطلع شود.

با ثبت نام در مسابقه، هنرمند حق مالکیت اثر را به برگزارکننده واگذار خواهد کرد.

آثار مسترد نخواهند شد.

هیچ‌یک از بستگان و آشنایان هنرمند نباید جزو مسؤلان برگزاری باشند.

مبالغ نقدی جایزه فقط با دریافت آثار هنری اصلی برندگان و یا کپی پاسپورت در صورت لزوم، توسط برگزار کنندگان این مسابقه به حساب‌های بانکی شخصی برندگان واریز می‌شود.

برگزار کننده این مسابقه آقای سرگئی کونوف (از روستای بابریتسا) است و وی اختیار کامل دارد که هرگونه ارائه را قبل از بررسی هیئت منصفه رد کند و در صورت مشاهدهٔ تقلب از سوی هیئت منصفه، رای آن‌ها را ابطال کند.

مهلت ارسال آثار: یکم جولای 2020 (12 خرداد 99)

جهت کسب اطلاعات بیشتر با آدرس ایمیل skonnov@yahoo.com یا شماره 380 67 235-2536 در راتباط باشید

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang