فراخوان مسابقه سالانه جوایز Telly

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

جوایز Telly، بیست و چهارمین فراخوان سالانه خود را اعلام کرده است.

به گزارش گالری آنلاین، این رویداد به دنبال رویکردهای خلاقانه برای افزایش تولید فیلم های دیجیتال، داستان پردازی و چشم انداز انتشار است.

جوایز Telly برای نشان دادن تعهد خود به این گسترش خلاق در The ۴۱th Awards Telly از مجموعه جدید خود Immersive & Mixed Reality پرده برداری کرد که رسانه های VR ۳۶۰ video و AR را در بر می گیرد. این جوایز همراه با دسته بندی های جدید تأثیرات اجتماعی، گسترش مقوله های تنوع و گنجاندن آن را نیز معرفی می کنند.

آثار ارسالی جوایز Telly توسط اعضای شورای داوری که از مجموعه متنوعی از رهبران صنعت تبلیغات، رسانه، فناوری و ویدیو تهیه شده ارزیابی می شود. این جوایز توسط بخش دوم نمایش فیلم های ویدئویی و فیلم های Telly Awards – که در نیویورک، لس آنجلس، لاس وگاس، تورنتو، برلین، لندن و آمستردام برگزار می شود، اهدا می شود. The Telly Awards در سال ۱۹۷۹ که به افتخار تبلیغاتی که برای تلویزیون کابلی و محلی انجام شده است ، تأسیس شده است.

هزینه های ورودی: $۱۳۵ برای ثبت نام های انفرادی و ۲۲۵ دلار برای ثبت نام های گروهی است.

مهلت ثبت نام: ۶ دسامبر ۲۰۱۹ (۱۷ بهمن ۱۳۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X