فراخوان رقابت طراحی Aluminum Extrusion

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

شورای Aluminum Extrusion و بنیاد ET میزبان مسابقه طراحی Aluminum Extrusion ۲۰۲۰ هستند و طراحان را از سراسر جهان برای شرکت در این رویداد دعوت می کنند.

به گزارش گالری آنلاین، مسابقه طراحی Aluminum Extrusion برای دانشجویان و متخصصان مهندسی، طراحی و معماری در مورد مزایای برتر Aluminum Extrusion و بسیاری از کاربردهای آن در نظر گرفته شده است.

جوایز رقابت های سال ۲۰۲۰ به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار است که از این تعداد ۱۵ هزار و ۵۰۰ دلار برای بورس های دانشجویی اختصاص می یابد. ۱۱،۵۰۰ دلار دیگر برای جوایز کلاس حرفه ای اختصاص داده می شود.

طراحان و مهندسان با ایجاد محصول یا سیستمی که حداقل یک جزء آلومینیومی اکسترود شده را شامل می شود ، در مورد اکستروژن های آلومینیوم به عنوان یک راه حل کامل برای یک مشکل طراحی فکر می کنند. فکر کنید فراتر از حد معمول است که از مصارف منحصر به فرد و مدبر برای اکستروژن آلومینیوم استفاده می کنید.

طرح ارسالی باید اصلی باشد و از حداقل یک قطعه آلومینیوم اکسترود شده استفاده کند.

این رویداد بین المللی فنی، توسط بنیاد ET و شورای اکسترودرهای آلومینیوم (AEC) برگزار میشود و بیش از ۱۲۰ جلسه فنی، کارگاه های اضافی و ET Expo را ارائه می دهد.

شرکت در این رویداد رایگان است.

مهلت ثبت نام: ۳۰ مارس ۲۰۲۰ (۱۱ فروردین ۹۹)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X