فراخوان چهاردهمین جایزه Arte Laguna

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

جایزه Arte Laguna این فرصت را برای هنرمندان به ارمغان می‌آورد که آثارشان در ونیز به نمایش گذاشته شود، جوایز نقدی کسب کند و موارد دیگر.

این جایزه ماموریت خود در ترویج استعدادهای خلاقانه را از طریق اقامتگاه‌های هنری، نمایشگاه‌ها، مشارکت‌های جشنواره و همکاری با شرکت‌ها ادامه می‌دهد و امسال Arte Laguna یک همکاری جدید مهم با (موزه هنرهای مدرن مسکو) MMOMA برقرار کرده است، و در سال 2021 گزیده‌ای از صد اثر در مسکو به نمایش در خواهد آمد.

هنرمندان و طراحان سراسر دنیا می‌توانند بدون هیچ محدودیتی در این مسابقه شرکت کنند. هیئت داوران بهترین برنامه‌ها را از بین ده رشته این مسابقه انتخاب می‌کنند که در Arsenale Nord در ونیز به نمایش در می‌آیند.

رشته ها: نقاشی، مجسمه‌سازی و چیدمان، عکاسی، فیلمبرداری و ویدئو آرت، پرفورمنس، گرافیک، گرافیک دیجیتال، Land Art و هنر شهری، طراحی است.

جوایز:

چهار جایزه نقدی هر کدام به ارزش 10,000 Euro

یک نمایشگاه در Arsenale Nord در ونیز

دو نمایشگاه انفرادی در گالری‌های هنری بین‌المللی

دو همکاری با شرکت‌های همکار

شش فرصت برای شرکت در برنامه اقامتگاه هنری در ایتالیا، روسیه، اسپانیا، هند، موریس

جشنواره بین‌المللی

انتشار در کاتالوگ رسمی

هزینه ثبت نام:

هزینه ورود 100 یورو + 22٪ مالیات بر ارزش افزوده در هر کار. هزینه این کار برای هنرمندان زیر 25 سال به 80 یورو + 22٪ مالیات بر ارزش افزوده کاهش می‌یابد.

مهلت ثبت نام: 27 نوامبر 2019 (6 آذر 98)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت برگزار کننده برنامه مراجعه نمایید.ش

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang