فراخوان مسابقه تصویرگری کتاب ۲۰۲۰

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پنج هزار پوند جایزه تصویرگری همراه با چاپ و انتشار کتاب، جایزه مسابقه تصویرگری کتاب ۲۰۲۰ است که توسط House of Illustration برگزار خواهد شد.

به گزارش گالری آنلاین، این مسابقه توسط House of Illustration با همکاری انجمن Folio برگزار می شود. در این رویداد از متقاضیان خواسته می شود سه تصویر از اشعار عاشقانه ای که توسط Imtiaz Dharker انتخاب و ویرایش شده اند ارسال نمایند.

شعرهای عاشقانه، انتخاب و ویرایش شده توسط Imtiaz Dharker، یک گلچین جدید از شعرهای عاشقانه است که در طول زمان و در فرهنگ های متنوع به وجود آمده است. برای این مسابقه ، ما از هنرمندان خواسته شده تا سه شعر mtiaz Dharker، Emily Dickinson و John Donne را به تصویر بکشید.

برای دیدن برندگان گذشته اینجا را کلیک کنید.

هزینه ثبت نام: ۲۵ پوند
برای دانشجویان: ۱۵ پوند
جوایز:
به برنده سفارش داده می شود تا شش تصویر دیگر را برای کتابی تهیه کند که توسط انجمن Folio منتشر خواهد شد. به برنده پنج هزار پوند پرداخت می شود و پنج نفر بعدی ۵۰۰ پوند دریافت خواهند کرد.

مهلت ثبت نام: ۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ (۲۷ دی ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X