فراخوان مسابقه هویت بصری در موزه Ghetto

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

موزه Ghetto ورشو با همکاری انجمن طراحان گرافیک حرفه‌ای لهستانی (STGU) مسابقه بین‌المللی هویت بصری را اعلام کرده است.

در مرحله اول، از این رقابت دو مرحله ای، بر اساس اطلاعات ارائه شده، هیئت داوران پنج هنرمند (استودیوی گرافیک، طراحان انفرادی) را انتخاب می‌کنند که واجد شرایط مرحله دوم شوند.

در مرحله دوم، هنرمندان منتخب مفاهیم اولیه هویت بصری را تهیه می‌کنند. جایزه اصلی مبلغی برای ایجاد و اجرای شناسه بصری برای موزه است. ارزش جایزه 35000 PLN است.

موزه Ghetto ورشو یک موسسه فرهنگی ملی است. در سال 2018 توسط وزیر فرهنگ و میراث ملی ورشو تأسیس شد. در حال حاضر، این موزه علاوه بر آثار باستانی که به عنوان عناصر یک نمایشگاه دائمی به شمار می‌روند، فعالیت‌های آموزشی، نمایشگاهی، علمی و بین‌المللی نیز انجام می‌دهد.

مقرر است ساختمان تاریخی بیمارستان سابق کودکان در خیابان Sienna 60 ورشو به این موزه تعلق بگیرد و از اینرو موزه به دنبال دریافت طرح‌هایی است که با نمایش هویت موزه در این محل نصب شود.

پروژه برنده تحت حمایت انجمن طراحان گرافیک کاربردی (STGU) و با همکاری تیم موزه Ghetto ورشو توسعه و پیاده سازی می‌شود.

مهلت ثبت نام: 11 اکتبر 2019 (19 مهر 98)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang