فراخوان مسابقه طراحی NEWH Green Voice

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

یک بورسیه کارشناسی و یک بورسیه کارشناسی ارشد به ارزش هفت هزار و پانصد دلار به بهترین طراحان این رویداد اهدا می‌شود و منتخبین در ماه می‌سال 2020 به HD Expo در لاس وگاس دعوت می‌شوند.

شبکه صنعت مهمانداری، فراخوان خود را برای مسابقات جهانی طراحی Green Voice، باز طراحی پروژه هتل Adaptive Reuse اعلام کرده است.

این مسابقه به دانشجویان طراحی داخلی یا معماری فرصتی می‌دهد تا ضمن استفاده از بهترین موارد در محصولات و شیوه‌های طراحی پایدار، مهارت‌های طراحی خود را به نمایش بگذارند.

یک بورسیه کارشناسی و یک بورسیه کارشناسی ارشد به ارزش هفت هزار و پانصد دلار به بهترین طراحان اهدا می‌شود. منتخبین در ماه می‌سال 2020 به HD Expo در لاس وگاس دعوت می‌شوند.

دانش آموزان باید با استفاده از بهترین محصولات و فناوری‌هایی که شامل موضوعات پایدار از قبیل: انتخاب سایت، راندمان آب، حفاظت از انرژی، محصولات/ مواد و کیفیت محیط داخلی است، یک طراحی پویا و خلاقانه را اجرا کنندهمه کارها باید کار اصلی دانشجویان باشد. NEWH شبکه برتر برای صنعت مهمان داری است، ارائه بورس‌های تحصیلی، آموزش، پیشرفت راهبردی، و ایجاد فرصت‌های توسعه تجارت از جمله فعالیت‌های این مرکز است.

شرکت در این رویداد رایگان است.

مهلت ثبت نام: 3 ژانویه 2020 (13 دی 98)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang