فراخوان رقابت طراحی منطقه تفریحی سبز

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مرکز MetaFin با همکاری Desall از طراحان دعوت می‌کنند تا یک ایده جدید برای یک منطقه تفریحی سبز که قرار است در آینده‌ای نزدیک ساخته شود، پیشنهاد کنند.

این رویداد به دنبال یافتن ایده برای ایجاد منتطقه‌ای است که خانواده‌ها بتوانند در آن جمع شوند، کودکان بازی کنند و منطقه‌هایی برای ورزش، فعالیت فرهنگی و برگزاری رویداد انجمن‌های مختلف داشته باشد. MetaFin گروهی است که 40 سال در شاخه خرید و فروش، تدارکات و حمل و نقل محصولات غذاهای دریایی منجمد مشغول فعالیت است.

آن‌ها علاوه بر خدمات لجستیکی متناسب با نیازهای مردم بهترین محصولات صید شده در هر دریایی را انتخاب و ارائه می‌کنند. اهداف این گروه همواره متمرکز بر حفاظت از محیط زیست با استفاده از انرژی حاصل از منابع تجدید پذیر (پانل‌های خورشیدی) است.

مساحت اختصاص یافته برای این پروژه در محدوده شهرداری مارکون، در ونیز (ایتالیا) واقع شده است و در مساحتی حدود 20 هزار متر مربع امتداد دارد که بخشی از آن برای پارکینگ محفوظ خواهد بود. برنامه ریزی منطقه و نشانه‌های مختلف را می‌توانید در فضای موجود در General-layout.PDF در فایلهای Material پیدا کنید. این منطقه در طول سال باز خواهد بود. علاوه بر کارکرد اصلی یک منطقه تفریحی و تجمع برای خانواده‌ها و کودکان، همچنین میزبان برنامه‌ها، نمایشگاه‌ها و نمایش‌هایی خواهد بود که در سالن آمفی تئاتر و سایر فضاهای اختصاصی برگزار می‌شود.

در طرح مشخص کنید پیاده راهها و سایر عناصر مبلمان یا کاربردی (چراغ، سطل، نیمکت و غیره) چگونه خواهند بود.

جایزه:

طرح برتر: 5000 یورو

مهلت ثبت نام: 9 سپتامبر 2019 (18 شهریور 98)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang