فراخوان مسابقه طراحی محصول

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مرکز Desall با همکاری گروه Binda از طراحان دعوت می کنند تا ساعت جدید Hip Hop Hero ۴،۰ را طراحی کنند ، محصولی قابل تنظیم با طراحی متمایز، مناسب برای هر لحظه از زندگی روزمره.

به گزارش گالری آنلاین، Binda در سال ۱۹۰۶ توسط Innocente Binda، پدربزرگ Simone و Marcello، مدیرعامل‌های فعلی این شرکت خانوادگی تأسیس شد. برای بیش از ۱۰۰ سال، Binda یکی از بازیگران اصلی در بازار ساعت بود و هنوز هم تجارت اصلی این شرکت است که با جواهرات و لوازم جانبی تکمیل شده.Chronotech در سال ۲۰۱۲ به بخشی از نمونه کارهای گروه تبدیل شد. برندی که به لطف زیبایی شناسی منحصر به فرد محصولات خود، شیشه های منشوری، زرق و برق آن و موقعیت بسیار خوب در این بازار حاکم شده است.

هیپ هاپ، ساعت نمادین دهه ۸۰ که در سال ۲۰۱۰ با موفقیت احیا شد. محصولی بی نظیر برای ویژگی های طراحی، با طیف وسیعی از رنگ ها و استفاده از مواد نوآورانه، به دلیل تعویض پذیری و ضد آب بودن آن.

برند دیگر زیر مجموعه ی این گروه وایلر وتتا است، نام تجاری تاریخی که از سال ۱۸۹۶ مترادف با سنت، ظرافت و کیفیت عالی است؛ برندی است که ترکیبی از کلاسیک گرایی و پالایش با لمس مدرنیته و اصالت است.

هیپ هاپ که در سال ۱۹۸۵ تأسیس شد، اولین ساعت تک قطعه ای را با کیس داخلی در بند، ساخته شده از لاستیک معطر، معرفی کرد که به نمادی از دهه ۸۰ تبدیل شد. اکنون با گذشت ۱۰ سال از آخرین تولید خود، هیپ هاپ از جامعه جهانی دعوت می کند تا ساعت جدید نمادین Hip Hop Hero ۴،۰ را طراحی کند، که قادر است خصوصیات متمایز و شخصیت بی بدیل این برند را نمایان کند.

مهلت ثبت نام: ۱۱ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۰ شهریور ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X