فراخوان جوایز طراحی گرافیک محیطی SEGD

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

انجمن طراحی گرافیک SEGD با هدف یافتن برترین طرح ها در زمینه گرافیک محیطی فراخوان خود را اعلام کرده است.

به گزارش گالری آنلاین، این رقابت از سال ۱۹۸۷ برگزار میشود. این جوایز سالانه به افراد، شرکت ها و سازمان هایی اهدا می شود که بالاترین استانداردهای عملی را در طراحی گرافیک تجربی تعریف می کنند.

جایزه SEGD Fellow به دنبال طرح های خلاقانه و با کیفیت در زمینه طراحی گرافیکی محیطی و یا تجربی است.

گیرندگان این جایزه در پرورش برنامه های دانشگاهی، پیشبرد طراحی در دسترس و سبز و پیشبرد برنامه های فرهنگی از طریق طراحی نقش مهمی داشته اند.

جایزه SEGD Arrow در تلاش است تا بالاترین کیفیت را در محصولات و خدمات در این زمینه ارائه دهد. دریافت کنندگان جوایز ARG Award از فرآیندهای جدید تولید استفاده میکنند، طرح آنها منجر به توسعه محصولات جدید نوآورانه شده اند و از شیوه ها و مواد پایدار حمایت می کنند.

جایزه SEGD اشخاصی را انتخاب میکند که برنامه های طراحی گرافیک محیطی را ارتقاء می دهند و به طور قابل توجهی فرصت ها را برای زمینه و آموزش طراحی گرافیکی تجربی تقویت یا ارتقا می بخشند ، و تعهد دیرینه ای را برای شناخت این زمینه نشان می دهند.

شرکت در این رویداد هزینه ای ندارد.

آخرین مهلت ثبت نام: ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۹ (۸ مهر ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X