فراخوان طراحی سرپوش لوارم آرایشی و غذایی

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مسابقه طراحی محصول جدید در Giflor و Desall از طراحان دعوت می‌کنند یک سرپوش خلاقانه برای لوازم آرایشی و بخش مواد غذایی طراحی کنند و یک تجربه کاربری جدید را ارائه دهند.

برای بیش از 40 سال، سیستم‌های بسته بندی خلاقانه Giflor برای بازارهای مختلف و بخش‌های محصول، در سطح ملی و بین‌المللی طراحی شده است.

گیفور به دنبال مفاهیم خلاقانه‌ای برای استفاده از سرپوش جدید است که در صنعت آرایشی، مراقبت شخصی و بخش مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد و قادر به جایگزینی دسته سرپوش‌های فلپ بالا است که به طور گسترده در این بازار استفاده می‌شود. هدف از این مسابقه ایجاد یک سرپوش جدید است که بدون لولا ساخته شده و ممکن است از نظر قابلیت استفاده، تجربه کاربر و قابلیت عملکرد از رقابت خارج شود.

نوع شناسی محصول: از طراحان دعوت شده است که سرپوش را بدون لولا طراحی کنید، تا با یک دست باز و بسته شود، که ممکن است جایگزین تیپولوژی شناور بالایی شود. آثار از نظر قابلیت استفاده، تجربه کاربری و قابلیت‌های کاربر، قدرت جذب مشتری با یک رویکرد چند حسی یا ابتکاری بررسی می‌شود. در حالت ایده آل، سرپوش جدید باید تک جزئی باشد.

درپوش باید با توجه به الزامات حمل و نقل و ایجاد تأثیر محیطی کمتری، به لطف استفاده کمتر از مواد پلاستیکی، تا حد امکان سبک باشد. شما در رابطه با استفاده از یک یا چند ماده آزاد هستید و می‌توانید راه حل‌های مختلف رنگی را با استفاده از درپوش‌های تک رنگ یا چند رنگ ارائه دهید.

جایزه نفر برتر: 4000 یورو

مهلت ثبت نام: 30 اکتبر 2019 (8 آبان 98)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang