فراخوان رقابت عکاسی MEI

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

“داستان های ناگفته” موضوع سومین دوره رقابت عکاسی دیجیتال موسسه خاورمیانه، همراه با جوایز نقدی و ایجاد فرصت برای حضور در حراج MEI در واشنگتن، است.

به گزارش گالری آنلاین، این مسابقه امسال، عکس هایی را با یک داستان در مورد مردم، مکان ها، تاریخ و فرهنگ خاورمیانه و شمال آفریقا، جستجو می کند.

جوایز تا ۵۰۰ دلار در نظر گرفته شده و عکس های برنده شده در موسسه خاورمیانه نمایش داده خواهد شد، همچنین در حراج سالانه MEI که در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ در واشنگتن برگزار میشود حضور خواهند یافت.

موسسه خاورمیانه (MEI) از تصاویری استقبال میکند که جوامع و سنت های دیده نشده خاورمیانه را نشان می دهد و روح پر جنب و جوش منطقه را برجسته می کند.

خلاقیت در تفسیر موضوع بسیار مورد توجه قرار می گیرد، و ارسال از تمام ژانرها و سطح مهارت استقبال می شود.

هر هنرمند میتواند تا ۵ تصویر ارسال نماید.

موسسه خاورمیانه (MEI) متعهد است تا دانش و آگاهی در مورد خاورمیانه را در میان شهروندان ایالات متحده افزایش دهد و به درک بهتر بین مردم این دو منطقه کمک کند.

شرکت در این رویداد رایگان است.

مهلت ارسال آثار: ۱۹ جولای ۲۰۱۹ (۲۸ تیر ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X