فراخوان فستیوال Leeds انگلستان

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

فستیوال بین المللی Leeds جشنواره بزرگ ایده های نوین و نوآوری در انگلستان است که از سال ۲۰۱۷ به صورت سالانه برگزار میشود.

به گزارش گالری آنلاین، این جشنواره از یک برنامه CORE و OFF تشکیل شده است. CORE یک پلت فرم برای ایده ها و نوآوری ها و به چالش کشیدن درک ما از جهان است، و برنامه OFF مربوط به موسیقی و پرفورمنس میشود.

هنرمندان حوزه هنرهای جدید، ویدئوآرت، هنر صدا، پرفورمنس و موسیقی امکان حضور در این رویداد را خواهند داشت.

موضوع این دوره از جشنواره نسل آینده است.

جهان آینده چه خواهد بود؟ آیا این آینده را شکل می دهیم یا ما اجازه می دهیم که به ما شکل دهد؟ چگونه اطمینان می دهیم که یک آینده در شکل گیری وجود دارد؟ اینها سوالاتی است که برگزار کننده در آثار هنرمندان به دنبال پاسخ دادن به آنها است.

همه متقاضیان واجد شرایط درخواست کمک مالی برای رویداد پیشنهادی خود خواهند بود. برای برنامه OFF، به اندازه ۱۰۰۰ پوند تا ۱۵۰۰۰ پوند و برای برنامه CORE از ۱۵۰۰۰ پوند به ۵۰ هزار پوند میتوانند دریافت نمایند.

این جشنواره ۳۰ آوریل – ۹ مه ۲۰۲۰ در انگلستان برگزار خواهد شد.

مهلت ثبت نام: ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۵ شهریور ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X