فراخوان رقابت معماری Microhome ۲۰۱۹

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

اولین رقابت معماری سالانه MICROHOME بخشی از جنبش ارتقاء معماری خانه در مقیاس کوچک است و به دنبال طراحی عالی و تفکر نوآورانه برای نسل بعدی مسکن است.

به گزارش گالری آنلاین، برای رقابت معماری ۲۰۱۶ MICROHOME، شرکت کنندگان دعوت شده اند تا طرح های خود را برای یک خانه کوچک ارائه دهند؛ یک ساختار مدولار خارج از شبکه که فرض میشود یک زن و شوهر جوان در آن زندگی کنند.

تنها نیاز این است که سطح کل ساختار ساختمان بیش از ۲۵ متر مربع نباشد. شرکت کنندگان تشویق می شوند زیبایی شناسی منحصر به فرد، فن آوری های جدید و موارد نوآورانه ای را در نظر بگیرند که معماری کاملا جدیدی را ایجاد می کند.

همانطور که هیچ سایت مشخصی وجود ندارد، طرح های پروژه می تواند در هر سایت فرعی از هر اندازه، در هر یک از شهرستانها و یا مناطق حومه شهر در هر نقطه از جهان تعیین می شود. هیئت داوران طرح های پایدار و آن دسته از پروژه هایی را دنبال می کند که با ایجاد روش های جدید معماری به حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می پردازند.

در مجموع به مبلغ ۶۰۰۰ دلار جایزه برای افزاد منتخب در نظر گرفته شده است.

مهلت ثبت نام: ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ (۳ آبان ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X