فراخوان رقابت معماری چالش خانه کویری

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

رقابت سالانه خانه کویری با هدف یافتن طرح‌هایی برای یک خانه موقت با ایده‌ها و مفاهیم طراحی معماری، طراحی چشم انداز و برنامه ریزی سایت، برگزار می‌شود.

مسابقه امسال به دنبال، یک نوع معماری فوق العاده با روش‌های طراحی خلاقانه برای تنظیم خواسته‌های کاربر از یک خانه در محیط سایت خاص است.

شرکت کنندگان به چالش کشیده می‌شوند تا یک مفهوم جدید و اصلی برای خانه موقت در صحرا بسازند، در عین حال به سبک اقامت محدود نمی‌شوند.

یک درجه انعطاف پذیری و گزینه‌های جایگزین مجاز است، مثلا “کابین قابل حمل” یا “خانه قابل حمل”، در صورت داشتن توجیه کافی قابل استفاده است. محل پروژه به عنوان یک منطقه بیابان تعریف شده است.

این خانه می‌بایست مناسب اقامت نود روزه یک گروه 4 الی 6 نفره باشد. در این طرح راه حل‌های ممکن در مورد لوله کشی و برق باید لحاظ شود.

شرکت کنندگان منتخب یک جایزه نقدی همراه با گواهی دریافت خواهند کرد.مجموع جوایز 1000 دلار، از جمله 500 دلار برای برنده جایزه اول است.

مهلت ثبت نام:

1 ژوئیه – 31 ژوئیه : ثبت نام زودهنگام (10 تیر – 9 مرداد 98)

1 آگوست_31 آگوست : ثبت نام به موقع (10 مرداد – 9 شهریور 98)

1 سپتامبر – 30 سپتامبر :ثبت نام دیر هنگام (10 شهریور – 8 مهر 98)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang