فراخوان رقابت چالش مسکن مقرون به صرفه در پاریس

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مجموعه Bee Breeders در چرخه چالش‌های مربوط به مسکن جهانی در این دوره از رقابت با همکاری ARCHI-BOOKS توجه خود را به این مشکل در پاریس جلب کرده است.

پاریس، مانند بسیاری دیگر از شهرهای جهان در سراسر جهان، با مسئله مسکن روبرو است. پاریس در رده ده شهر گران برای زندگی است، به این معنی که قیمت مسکن به طور طبیعی بالاتر از سایر نقاط فرانسه است.

یکی از عواملی که قیمت خانه‌ها را افزایش می‌دهد، تقاضای فراوان برای املاک اجاره‌ای است و روند رو به رشد گردشگران کوتاه مدت مزید بر علت است.

صاحبخانه‌ها اجاره‌های کوتاه مدت را ترجیح می‌دهند، چرا که در مقایسه با اجاره دادن به ساکنان بلند مدت می‌توانند در هر ماه دو برابر درآمد کسب کنند.

کاهش عرضه و تقاضای همیشگی بالا به این معنی است که پیدا کردن محل مقرون به صرفه برای زندگی تقریبا غیر ممکن است.

رقابت “چالش مسکن مقرون به صرفه پاریس” مشارکت کنندگان را به طراحی یک راه حل پایدار برای مشکل مسکن ارزان قیمت در پاریس دعوت کرده است.

هیچ مکان خاصی برای این رقابت معماری مشخص نشده است؛ چرا که چنین طرح‌هایی باید به اندازه کافی متنوع باشند تا بتوانند ظرفیت شهری را افزایش دهند و در چندین مکان تعدیل شوند.

شرکت کنندگان باید طرح‌هایی را که به اندازه‌ای متناسب برای اندازه‌های مختلف برای ساکنان مختلف (خانواده‌ها، مجرد‌ها، زوج‌ها و غیره) و نیازهای متفاوت آن‌ها طراحی شده اند، در نظر بگیرند.

از آنجایی که هیچ مجدودیت خاصی وجود ندارد، شرکت کنندگان تشویق می‌شوند که در راه حل‌هایی که ارائه می‌کنند، به اندازه کافی خلاق باشند، به چالش کشیدن ایده‌های معمول مسکن، طراحی و در کل جامعه مورد نظر است.

جوایز:

سه طرح منتخب و شش طرح قابل تقدیر معرفی خواهند شد.

جایزه اول – 3000 دلار

جایزه دوم – 1500 دلار

جایزه سوم – 500 دلار

جایزه دانشجویان BB – 500 دلار آمریکا

جایزه BB سبز – 500 دلار

مهلت ثبت نام به موقع: 16 جولای 2019 (25 تیر 98)

مهلت ثبت نام متاخرین: 15 اکتبر 2019 (23 مهر 98)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang