فراخوان رقابت موزه کامپیوتر Nexon

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

موزه کامپیوتر Nexon (NCM) فراخوان خود را با موضوع “X Reality”، برای حمایت از پروژه های هنری تجربی و خلاق VR، AR و MR اعلام کرده است.

به گزارش گالری آنلاین، تمام آثار واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR) و محتوای واقعی ترکیبی (MR) واجد شرایط برای ورود به این رویداد، بدون محدودیت در پلت فرم و ژانر هستند.

مجموع جایزه ۱۳ میلیون KRW است که نفر برتر ۵ میلیون KRW، نفر دوم و سوم ۳ میلیون KRW و نفر چهارم ۱ میلیون KRW دریافت خواهند کرد.

نفر منتخب این فرصت را دارد که در برنامه NCM Accelerator شرکت کند. NCM Accelerator برنامه سالانه حمایت مالی موزه Nexon است که به سازندگان کمک می کند تا با خلاقیت و مهارت های توسعه با محتوا مستقل در محیط با ثبات تر کار خود را ادامه دهند.

همچنین فرد منتخب امکان برپایی نمایشگاه ویژه در موزه کامپیوتری Nexon VR Zone خواهد داشت.

این به طراحان جوان و هنرمندان فرصتی برای نشان دادن کار خود در یک فضای مستقل و برقراری ارتباط از طریق آن با افراد دیگر می دهد.

شرکت در این رویداد هزینه ای ندارد.

مهلت ثبت نام: ۳۱ آگوست ۲۰۱۹ (۹ شهریور ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X