فراخوان طراحی سایت تورسیتی Black Lava Fields ایسلند

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

خدمات حفاظت خاک ایسلند به دنبال بازآفرینی امکانات خود در Black Lava Fields ایسلند و ایجاد یک ساختار ابتکاری است که به عنوان چهره این جاذبه توریستی باور نکردنی عمل خواهد کرد.

به گزارش گالری آنلاین، مناظر آتشفشانی ایسلند فریبنده و دلربا هستند و بسیاری از داستان های اساطیری پر شده اند و میدان های گدازه سیاه در شمال کشور هیچ استثنائی ندارند.

سایت Dimmuborgir در نزدیکی Lake Myvatn نام خود را از کلمه ایسلندی به نام Dark Castles یا Dark Cities می گیرد و حدود ۲۳۰۰ سال پیش توسط فوران عظیمی ایجاد شد که ویژگی های منحصر به فرد و چشم انداز خشن را ایجاد کرد. Dimmuborgir یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری منطقه است و هزاران گردشگر هر ساله از میدان های گدازه ای سیاه دیدن می کنند.

در حال حاضر یک مرکز بازدید کننده ساده ساخته شده از ماژول های کانتینری ارائه گزینه های اصلی غذا و نوشیدنی و یک فروشگاه هدیه است.

خدمات حفاظت خاک ایسلند به دنبال بازآفرینی امکانات خود در محل و ایجاد یک ساختار ابتکاری است که به عنوان چهره این جاذبه توریستی باور نکردنی عمل خواهد کرد.

شرکت کنندگان مسئول ساخت یک ساختار هستند که با ماهیت عجیب و غریب و مرموز چشم انداز هماهنگ باشد و از لحاظ عملکرد، امکانات جدید می تواند بسیار با اهمیت باشد، از جمله امکانات یک کافی شاپ کوچک، مغازه سوغات و مرکز اطلاعات است.

ماهیت بسیار حساس محیط اطراف نیاز دارد تا شیوه های ساخت و ساز پایدار را ایجاد کند.

جوایز:

جایزه اول – ۳۰۰۰ دلار آمریکا

جایزه دوم – ۱۵۰۰ دلار آمریکا

جایزه سوم – ۵۰۰ دلار

شش طرح قابل تقدیر نیز انتخاب خواهند شد.

جایزه دانشجویان BB – ۵۰۰ دلار آمریکا

جایزه سبز BB – ۵۰۰ دلار

مهلت ثبت نام: ۱۸ ژوئن ۲۰۱۹ (۲۸ خرداد ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X