فراخوان نمایشگاه بین المللی چشم انداز – عناصر زمین

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

مرکز عکاسی midwest در Wichita ،kansas، از هنرمندان برای حضور در نمایشگاه تخصصی عکاسی از تاریخ ۱۲ تا ۲۶ جولای ۲۰۱۹ دعوت به عمل میاورد.

به گزارش گالری آنلاین، لیندا رابینسون، مدیر گالری، MWCP می گوید ما به دنبال تصاویری از زمین و تفسیرهای مختلفی از آن هستیم. منظره هایی از آسمان های گسترده بر روی دشت های پهناور و کویر، درختان و جنگل، و آب در حال عبور از زمین به سمت دریاها.

عکسهایی که به شیوه های مختلف مناظر زمین را به تصویر میکشند، مورد توجه بیشتری قرار می گیرند، این نمایشگاه تصاویری از این سرزمین پهناور که آن را زمین می نامیم نشان میدهد. هنرمندان میتوانند به صورت اختیاری یک بیانیه همراه آثار خود ارسال کنند. آثار هنرمندان منتخب در نمایشگاه و به صورت آنلاین نمایش داده میشود. MWCP نسخه چاپ شده را در این نمایشگاه ارائه می دهد

عکس های خود را به info@mwcponline.org در قالب jpeg ایمیل کنید: ۷۲ dpi، فایل ها نباید بزرگتر از ۳۰۰۰ × ۳۰۰۰ پیکسل باشد. هر فایل را با نام هنرمند ذخیره کرده و شماره گزاری کنید و طبق اطلاعات ورودی زیر برای برنامه ارسال کنید.

برای مثال: smith_jane_۱.jpg

اطلاعات زیر را برای هر عکس ارائه شده وارد کنید:

آدرس / شهر، کشور و یا ایالت / آدرس ایمیل / شماره تلفن / و آدرس وبسایت (اختیاری)

هزینه ی ثبت نام: ۴۰ دلار

مهلت ثبت نام: ۱ ژوئن ۲۰۱۹ (۱۱ خرداد ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا