فراخوان سه سالانه چاپ Liège

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

سه سالانه بین المللی چاپ معاصر در Liège توسط شهر Liège در همکاری با Les Amis du Cabinet des Estampes et des Dessins با هدف ارائه آثار چاپی هنرمندان بین المللی در فضای یک گالری خاص به نام La Boverie برگزار می شود.

به گزارش گالری آنلاین، این فراخوان محدودیت تکنیکی، سنی یا موضوعی خاصی ندارد. هنرمندان علاقه مند برای شرکت در این رویداد مشخصات کار خود را همراه با رزومه و پنج تا ده تصویر از آثارشان با کیفیت بالا همراه با اطلاعات نام، عنوان، تکنیک، اندازه و تاریخ ارسال نمایند.

دسامبر ۲۰۱۹، هنرمند از طریق تصمیم کمیته انتخاب برای شرکت در دوره سه ساله بین المللی چاپ معاصر (که بین ماه های ۲۹ و ۱۶ آگوست ۲۰۲۰ برگزار می شود) اعلام خواهد شد. هنرمند منتخب حداکثر بین پنج تا هفت اثر اصلی، که از سال ۲۰۱۷ تا روز مسابقه اجرا شده باشد (بر اساس خواسته هیئت داوران) به نمایش خواهند گذاشت.

جایزه:

جایزه Triennial Printmaking € ۵۰۰۰ است.

مهلت ثبت نام: ۱ اکتبر ۲۰۱۹ (۹ مهر ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

منبع:/onlineartgallery.ir

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، از همین حالا همراه گالری لیلیت شوید »

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa فارسی
X