تخصص:

خطاطی و خوشنویسی، نقاشیخط

 

معرفی:

پیام کافی (به انگلیسی: Payam Kafi) هنرمند ایرانی ، متولد ۱۱ شهریور ۱۳۵۴ در تبریز است.

 
آقای پیام کافی در سال ۱۳۵۴ در مرکز استان آذربایجان شرقی (تبریز) متولد شد و با فعالیت مستمر در عرصه هنر خطاطی و خوشنویسی توانست یکی از هنرمندان موفق در این رشته شود. از آثار خلاقانه این هنرمند می‌توان به مجموعه آثار زیبا و نفیس «لاهوت» اشاره نمود که با تکنیک ابر و باد و نقاشی‌خط با رنگ گیاهی روی سنگ خلق شده اند. او از سال ۱۳۷۰ خوشنویسی را نزد استادان نیکمرام و رحیمی در انجمن خوشنویسان شهر کرج آغاز کرده است. این هنرمند البرزی مشق آثار ادبی و قرآنی را تکلیف خود دانسته و سعی دارد با تلفیق اندیشه، احساس و طبیعت آثار خود را خلق کند.

 
آقای کافی تاکنون در پروژه‌های گوناگونی شرکت داشته است و با سوابق درخشان در عرصه این هنر توانسته پله‌های ترقی و پیشرفت را طی کند.

 
او درباره نمایشگاه خود چنین می‌گوید: «انگیزه اینجانب از خلق این آثار پرهیز از تکرار این هنر برروی متریال‌هایی از جمله کاغذ پارچه بوم چوب و… است و با ابزاری برگرفته از طبیعت و رنگ‌هایی از عصاره گیاهان و تلفیق آن با احساس و مهارت این آثار بوجود آمده را جهت بازدید علاقه مندان فراهم شده است. شایان ذکر است نمایشگاهی با نام لاهوت در حوزه هنری استان البرز در اسفند ماه سال جاری برگزار شد که مورد توجه خبرگزاری‌ها قرار گرفت این نمایشگاه با عنوان نمایشگاه سنگ نگاره های لاهوت برگزار شد که در صورت جستجو در موتور گوگل با عنوان نمایشگاه سنگ نگاره لاهوت محتوای نمایشگاه قابل دسترسی است.»

نمایشگاه آثار خوشنویسی آقای پیام کافی، بر روی سنگ‌های طبیعی و رسوبی توسط قلم خطاطی است، که البته با تلفیقی از هنرهای سنتی، ابر و باد با رنگ‌های طبیعی انجام گردیده است.

 
سوابق و افتخارات:
• کسب دوره ممتاز انجمن خوشنویسان از سال ۱۳۷۴
• همکاری با سازمان‌ها و ادارات دولتی و خصوصی
• برگزاری نمایشگاه در نگارخانه سوره حوزه هنری البرز ۱۳ اسفند ۹۸
و …

 

“شما را دعوت به بازدید از نمایشگاه‌های آثار ایشان با عنوان «لاهوت» و «سنگ نگاره‌های لاهوت» می‌نمائیم”

• آدرس:
تبریز /

 
• تلفن:
۰۹۹۱۱۴۵۳۳۱۴

 
• اینستاگرام:
lahoot.k@

 
• واتساپ:
۹۸۹۹۱۱۴۵۳۳۱۴+

• رویدادهای جاری:

لاهوت | نمایشگاه آثار خطاطی پیام کافی

• رمزینه:

جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند این کد را اسکن نمائید.

گالری تصاویر:

کیست معرفی ویژه همکاری هنرمندان معاصر ایرانی هنرمندکارت کارت هنرمند ایران ثبت صفحه اختصاصی شخصی راه های تماس خصوصی شماره همراه انجمن متولد اینستاگرام ارتباط آثار بیوگرافی زندگینامه راه های تماس خصوصی سابقه کاری هنر آنلاین رزومه پروفایل رپورتاژ تبلیغ در گذشت هنر شبکه های اجتماعی خصوصی و عمومی همه چیز درباره مشهور معروف و سرشناس سفارش وب سایت رسمی آرتیبیشن سوال آموزش iranian artists persian

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان خطاطی و خوشنویسی ads
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا