تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون

معرفی/ بیوگرافی:

لیلا برخورداری (به انگلیسی: Leyla Barkhordari) هنرمند ایرانی، متولد 1357 است.

خانم لیلا برخورداری متولد سال 1357 و فارغ‌التحصیل کارگردانی تئاتر و دارای مدرک فوق‌لیسانس کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبا، دانشگاه تهران است. او حضورش در تلویزیون را با مجموعه تلویزیونی خواب و بیدار به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده آغاز نمود و با ایفای نقش یک دختر عقب مانده ذهنی آنچنان درخشید که بسیاری از بینندگان تصور می‌کردند که این دختر واقعا عقب‌مانده است. او پس از آن توانست در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی متعددی حضور داشته باشد.

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم