فراخوان دریافت طرح سردیس نامداران ایل بختیاری

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد، در پی احداث پیاده راه تاراز در حاشیه دریاچه خلیج فارس در منطقه 22 و گرامیداشت نام آوران و مشاهیر ایل بختیاری، سردیس چهار تن از این نامداران – سردار مریم، علیمردان خان، بهمن علاء الدین و قیصر امین پور- در این محل نصب و به نمایش بگذارد.

به گزارش گالری آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، از هنرمندان مجسمه‌ساز دعوت می‌نماید، با خلق اثری هنرمندانه و با در نظر گرفتن شرایط فراخوان ماکت آثار پیشنهادی خود را به مرکز فعالیت‌های مجسمه‌سازی شهر تهران ارائه نمایند.

نحوه ثبت نام و ارائه طرح:
هنرمندان می‌توانند با مراجعه به مرکز فعالیت‌های مجسمه‌سازی؛ عمارت عین الدوله و تحویل موارد زیر در این فراخوان شرکت نمایند.
– ماکت حجمی
– فایل تصویر با کیفیت از ماکت با فرمت JPG
– رزومه تصویری با فرمت JPG
– تکمیل فرم ثبت نام
– مهلت ثبت نام تا تاریخ 7 مهر 1398
• تمامی مدارک ثبت نام در قالب فایل کامپیوتری تحویل گرفته می‌شود.

نکات:
– طراحی و خلق اثر پیشنهادی بر مبنای زندگی نامه و نمادهای شخصیتی و محیطی زندگی هر یک از این شخصیت‌ها می‌تواند بر زیبایی اثر بیفزاید.
– داوری و انتخاب آثار براساس نگاه هنرمندانه و خلاق هنرمند و طراحی و اجرای حرفه‌ای از سوی شورای تخصصی آثار حجمی انجام می‌گیرد.
– ثبت نام و پذیرش طرح صرفا با رعایت تمام موارد یادشده و زمان تعیین شده در ساعات اداری صورت می‌پذیرد.
– نتایج پس از زمان داوری از طریق سایت سازمان و ارسال پیامک اعلام می‌گردد.
– خرید طرح منتخب، پس از طی فرآیند کارشناسی اجرایی، قیمت گذاری و توافق نهایی با هنرمند و تأمین اعتبارات مورد نیاز صورت می‌گیرد.

نشانی: تهران، پاسداران، میدان هروی، خیابان وفامنش، خیابان جمالی شرقی، مرکز فعالیتهای مجسمه‌سازی شهر تهران(عمارت عین الدوله)
تلفن تماس 47-22969744

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

تازه‌ترین‌ها:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang