نیلوفر گوهری راد

Niloufar Goharirad

فهرست

تخصص:

طراحی و نقاشی

معرفی:

نیلوفر گوهری‌راد (به انگلیسی: Niloufar Goharirad) هنرمند ایرانی، متولد 28 اسفند 1341 در تهران است.

خانم نیلوفر گوهری راد در سال 1394 هنر نقاشی با تکنیک آبرنگ را بصورت حرفه‌ای آغاز نمود و با استعداد و مهارتی که در این رشته داشته است توانسته مجموعه‌ای از آثاری زیبا و چشمگیر خلق کند.

آثار ایشان با تکنیک آبرنگ در سبک‌های «امپرسیونیسم» و «آبستره» می‌باشد که اغلب با موضوع زندگی شهری و طبیعت طراحی و خلق شده اند.

تصور اینکه تماشای یک دهکده‌ای کوچک در اسپانیا و مسیری قایق‌سواری در کانال‌های آبی ونیز، گل‌ها و آواز پرندگان و… تا چه اندازه زیبا، دلپذیر و لذت‌بخش خواهد بود که دیدن آثار نقاشی این هنرمند همان احساس را به بیننده می‌بخشد. به‌طوری که هر کسی می‌تواند مدت‌ها از تماشای این نقاشی‌ها احساس خوب و مثبت بگیرد بی آنکه خسته شود.

“شما را به بازدید از نمایشگاه آثار ایشان با عنوان «نقاشی آبرنگ راد» دعوت می‌نمائیم”

• رویدادهای جاری:

نقاشی آبرنگ راد | نمایشگاه آثار نیلوفر گوهری‌راد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید.

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان نقاش ads
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang