تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، نوازندگی پیانو

معرفی/ بیوگرافی:

شکیب شجره (به انگلیسی: Shakib Shajareh) هنرمند ایرانی، متولد 27 اَمرداد 1362 است.

آقای شکیب شجره بازیگر ایرانی در 27 اَمرداد ماه به دنیا آمده و در زمینه بازیگری تئاتر و سینما فعالیت داشته و فارغ الاتحصیل رشته بازیگری از استرالیا می‌باشد.

شکیب شجره برادرزاده استاد صدرالدین شجره استاد گویندگی و بازیگری و فن بیان می‌باشد. استاد صدرالدین شجره چندی پیش بر اثر بیماری درگذشت.

وی بازیگری را از تئاتر شروع کرده و تاکنون چندین نمایش را روی صحنه اجرا کرده و از بازیگران با سابقه تئاتر می‌باشد.
از جمله آثار او در تاتر می‌توان به نمایش‌هایی همچون اژدهاک، ماراساد و تهوع و در فیلم خوب، بد، جلف: ارتش سری پیمان قاسم خانی اولین نقش خود را ایفا کرده است.

شکیب علاوه بر بازیگری در عرصه موسیقی نیز فعالیت دارد و نوازنده پیانو می‌باشد.

از دیگر فعالیت‌های وی برگزاری ورکشاپ‌های تنفس، انرژی و آگاهی بدن نیز می‌باشد که به هنرجویان زیادی نیز در این ورکشاپ‌ها آموزش می‌دهد.

• اینستاگرام:
shakibshajareh

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم