تصاویر شهری بگیرید و رایگان به سینما بروید

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، که از 26 تا 31 تیرماه سال جاری با شعار «شهروند مسئول؛ شهر سالم» برگزار می‌شود، به منظور مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم «شهر تهران»، پویش (کمپین) شهروند مسئول، شهر سالم راه اندازی شد.

به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر، علاقمندان می‌توانند با ثبت تصاویر شهر و محله خود در قالب عکس و فیلم در این پویش شرکت کنند و برنده امکان تماشای فیلم‌های در حال اکران در پردیس‌های موسسه تصویر شهر به شکل رایگان شوند.

عکسها و فیلم‌های ثبت شده باید حاوی مفاهیمی همچون، اشاعه حقوق و اخلاق شهروندی، خانواده ایرانی در محیط شهری، یک روز زندگی در شهر، معماری شهر و صیانت از آن، امنیت شهر، یاران شهروندان: به تصویر کشیدن خدمات نیروهای امدادی و انتظامی در شهرها (آتش نشانان، هلال احمر، رفتگران، پلیس، راهنمایی و رانندگی و…..)، مشارکت جمعی در راستای حل مشکلات اجتماعی، صیانت از محیط زیست، درختان، بوستان‌ها و هر موضوعی که مسائل شهری را در بر گیرد.

شرکت کنندگان باید تصاویر خود را در صفحه اینستاگرام خود با منشن @shahrfilfest منتشر و هشتگ‌های #شهروند_مسئول_شهر_سالم و #هفتمین_دوره_جشنواره_فیلم_شهر را در پایین مطلب خود قرار دهند و همچنین صفحه رسمی جشنواره فیلم شهر را در اینستاگرام به آدرس @shahrfilmfest دنبال کنند.

توجه: حتما باید صفحه متقاضیان شرکت کننده در مسابقه عمومی‌باشد و پرایوت نباشد.

هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر توسط موسسه تصویر شهر به دبیری هاشم میرزاخانی از 26 تا 31 تیرماه در پردیس سینماگالری ملت برگزار می‌شود.

تماشای آثار بخش مسابقه برای همه مراجعه کنندگان رایگان است.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR