تصویرسازی داستان حضرت یونس “ع” در باغ موزه هنر ایرانی

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

کارگاه یک روزه «تصویرسازی» با حضور کمال طباطبایی و موضوع داستان حضرت یونس و نهنگ همزمان با ماه مبارک رمضان در تاریخ یکم خردادماه در باغ موزه هنر ایرانی برگزار می‌شود.

این کارگاه روز چهارشنبه یکم خرداد ماه 98 ساعت 9:30 الی 17 در باغ موزه هنر ایرانی برگزار می‌شود که از میان متقاضیان برای شرکت در کارگاه آموزشی با ظرفیت محدود انتخاب می‌شوند.

سید فضل الله (کمال) طباطبایی متولد 1348، دارای کارشناسی ارتباط تصویری از دانشگاه هنر تهران 1377، برگزیده نمایشگاه بین‌المللی تصویرگری قصص قرآن 1379 و 1381، حضور در کاتالوگ و نمایشگاه تصویرگری کرواسی زاگرب 2014، حضور در کاتالوگ و نمایشگاه تصویرگری گرجستان تفلیس 2014، حضور در کاتالوگ و نمایشگاه تصویرگری دانمارک 2015، حضور در نمایشگاه نقاشی چلسی آرت کالج. لندن 2017، برگزیده در نخستین سالانه هنر طراحی کتاب ایران 1394، شرکت در Workshop Farnkfurter، شرکت در Workshop British Council، استاد در کارگاه آموزشی در کاخ موزه شهر زاگرب/ کراوسی 2014، استاد در کارگاه آموزشی در برج پتروناس کوالالامپور/ مالزی 2018، مدرس دانشگاه‌های هنری و آموزشگاه‌ها از سال 1382 تاکنون و… می‌باشد.

گفتنی است نمونه کارهای ارسالی توسط استاد طباطبایی بررسی و در صورت تایید برای حضور در کارگاه با هنرمند تماس گرفته خواهد شد.

لازم به توضیح است، از آثار خلق شده در کارگاه، نمایشگاهی در گالری پردیس باغ موزه هنر ایرانی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه می‌توانند تا 23 اردیبهشت ماه 98، حداکثر پنج نمونه از آثار تصویرگری خود را با موضوع داستان حضرت یونس و نهنگ به آدرس ایمیل bagh.moze.honar.irani1396@gmail.com به همراه رزومه و شماره تماس خود در قالب فایل pdf ارسال کنند.

منبع:/onlineartgallery.ir

🗓 برای اطلاع از جدیدترین رویدادهای هنر و فرهنگ، همراه گالری لیلیت باشید

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR