فراخوان طراحی کاشی و سرامیک نقش الوند

📢 این رویداد هنری را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

شرکت صنایع کاشی و سرامیک الوند تولیدکننده انواع کاشی‎های دیوار، سرامیک‎های کف و پرسلان با همکاری دانشگاه هنر تهران اقدام به انتشار فراخوان طراحی کاشی و سرامیک نقش الوند کرده است.

به گزارش گالری آنلاین به نقل از روابط‎عمومی انجمن تصویرگران ایران، این مسابقه با سه موضوع، بافت‎های موجود در طبیعت، طرح‎ها و نقش مایه‎های ملهم از فرهنگ و هنر اصیل ایرانی و شرقی(با قابلیت گسترش و تکرار) و طرح‎های انتزاعی برگزار می‎شود.

طرح‎های برگزیده پس از داوری به مرحله دوم راه یافته، برای مرحله اجرا، به تور و ورکشاپ یکروزه آموزشی در کارخانجات الوند دعوت خواهند شد و در صورت راه‎یابی طراح‎ها به مرحله اجرا و تولید، هر پکیج به مبلغ پنج میلیون تومان خریداری خواهد شد.

همچنین به نفرات اول تا سوم نیز جوایزی شامل لوح تقدیر به همراه یک سکه تمام بهار آزادی برای نفر اول، لوح تقدیر به همراه یک سکه نیم بهار آزادی برای نفر دوم و “لوح تقدیر به همراه یک سکه ربع بهار آزادی” و سایر طرح‎های برگزیده، هر پکیج به مبلغ سه میلیون تومان می‎شود.

مهلت ارسال آثار: 20 فروردین ماه 98

متن کامل فراخوان را از اینجا دریافت کنید.

علاقه‎مندان برای شرکت در این مسابقه می‎توانند به سایت کاشی الوند مراجعه نمایند.

« برای اطلاع از جدیدترین رویدادها عرصه فرهنگ و هنر، از همین حالا می‌توانید با گالری لیلیت همراه شوید »
منبع:/onlineartgallery.ir

اطلاعیه آنلاین برگزاری نمایشگاه آثار در نگارخانه و گالری هنری مخصوص هنرمندان معاصر در گالری تهران و سراسر کشور ایران و جهان بهترین آثار خرید و فروش تابلو هنری معروف تور آرت شاپ ورکشاپ ارتیبیشن دکوراسیون شیک مدرن در نگارخانه اگزیبیشن گالری هنری online gallery iranian artists from iran best tech world

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR