همه چیز درباره کفپوش‌های لاستیکی Rubber Flooring

📖 دکوراسیون دیوارپوش و کف‌پوش و سقف


در این تصویر برای طراحی کف پوش آشپزخانه از لاستیک استفاده شده که برای این فضا مناسب است. دارای مقاومت به تابش نور خورشید است. در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی برای انواع متفاوتی از طراحی‌ها موجود هستند و از این جهت دست طراح را برای ترکیب باز می‌گذارند.

لاستیک طبیعی از نمونه‌ی دیگر کف پوش‌هایی است که در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شیره‌ی درختان لاستیک به طور معمول در مناطق گرمسیری وجود دارند. آسیا بزرگترین ارائه کننده‌ی لاستیک طبیعی است.

کف پوش لاستیکی قابلیت بازیافت را دارد. مقرون به صرفه است. دارای دوامی بلند مدت است. به طور طبیعی چسبنده است. عایق صدا است آسان برای تمیز کردن است مقاوم در برابر آتش و لغزش است. و به طور کامل قابل بازیافت است.

از نکات منفی آن گران بودن آن است و این که در صورت لک شدن با چربی به سختی تمیز می‌شود. نصب و راه اندازی آن آسان است. در برابر رطوبت مقاوم است به تابش اشعه خورشید نیز مقاومت دارد و با آب گرم به راحتی تمیز می‌شود.

چیست همه چیز درباره هنر دانستنی‌های طراحی دکوراسیون داخلی ویکی پدیا هنری ارزشمند روش چگونه تهیه راه انجام تمام مطالب جزوه مقاله نوشته مطلب دانشنامه ویکیپدیا هر آنچه تاثیر خواندنی گنجینه راهنما آموزش آشنایی با دانش راهنمایی چگونگی جمع آوری تحقیق دانشجویی هنرگردی آنلاین هزارویک

مرتبط:

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang