مینوشکا مصطفایی
مینوشکا مصطفایی

مینوشکا مصطفایی

Minooshka Mostafaei

فهرست

تخصص:

تدریس هنر نقاشی، گرافیک، طراحی سیاه قلم و نقاشی مدادرنگی، پاستل، آبرنگ، رنگ‌روغن، اکریلیک

 

معرفی:

مینوشکا مصطفایی (به انگلیسی: Minooshka Mostafaei) هنرمند نقاش ایرانی است.

 

خانم مینوشکا مصطفایی فارغ التحصیل رشته گرافیک و دارای گواهینامه رشته نقاشی درجه 1 و درجه 2 از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشد و بیش از 15 سال سابقه آموزش در رشته طراحی و نقاشی در سطوح مبتدی تا حرفه‌ای را دارد.

 

خانم مصطفایی دارای گواهینامه و تایید سابقه پانزده ساله به عنوان هنرمند باسابقه در رشته نقاشی و گرافیک و نمایشگاه‌های هنری مربوطه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز هنرهای هنرهای تجسمی است.

 

ایشان از اعضای افتخاری گرافیک مؤسسه هنرهای تجسمی هنر معاصر ایران می‌باشد و تاکنون در بیش از 30 نمایشگاه فردی و گروهی در ایران و چندین کشور همسایه ایران حضور داشته است و همچنین از سوابق درخشان این هنرمند می‌توان کسب عناوین مسابقات هنر و کسب مقام اول در مسابقات طراحی و نقاشی هنرستان کمال الملک اشاره نمود.

 

سبک بیشتر آثار هنری خانم مصطفایی رئالیسم، سورئالیسم و اکسپرسیونیسم مدرن می‌باشد که اغلب با تکنیک‌های رنگ روغن، اکریلیک و آبرنگ انجام گردیده و با مضامینی همچون عشق و احساس و طبیعت خلق شده اند. آثاری خلاقانه و رویا گونه که هرکدام انسان را به درون خود می‌برد و ساعت‌ها بیننده را با خود همراه می‌کند.

 

“شما را به دیدن نمایشگاه آثار ایشان دعوت می‌نمائیم”

 

• آدرس:
تهران/

 

• وبسایت:
www.minooshpainting.com

 

• اینستاگرام:
minooshka_mostafaei@

• رویدادهای جاری:

جادوی رنگ‌ها | نمایشگاه آثار نقاشی مینوشکا مصطفایی

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

همکاری معرفی زندگینامه و بیوگرافی و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر کجاست همه چیز درباره زندگی و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد مشهور کیست بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت هنر

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان نقاش
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR