دکوراسیون مدرن به رنگ سفید برای تابستان


زمانی که در طراحی دکوراسیون داخلی خانه از رنگ سفید استفاده می‌کنیم، در نهایت خانه‌ای بسیار زیبا و شیک را رقم خواهیم زد که ما در اینجا شما را برای داشتن چنین طراحی زیبایی راهنمایی کرده ایم.
برای ایجاد دکوراسیونی سفید و فضایی پر از آرامش بهتر است تمامی دیوارهای اتاقی از خانه که به عنوان اتاق نشیمن در نظر گرفته شده است را کاملا سفید کرده و یک ویترین تزئینی را در گوشه‌ای از این اتاق بگذارید.

عناصر ساختاری ساختمان
بهره گیری از دکوراسیون سفید رنگ برای این مدل خانه از درب ورودی خانه شروع می‌شود و این کار تا تمامی اتاق‌ها ادامه پیدا می‌کند. در ابتدا باید ازعناصر ساختاری سفید رنگ در ساختمان، برای تیرها و ستون‌ها و … استفاده کرده و در نهایت برای تزئین تمامی اتاق‌ها و وسایل آن‌ها از رنگ سفید بهره برد.

جلوی درب ورودی
دیوار جلوی درب ورودی را در نظر بگیرید و یک قفسه‌ای به شکل کلبه را مقابل آن قرار دهید و آن را به رنگ بسیار خاص آبی مایل به خاکستری درآورده و وسایل تزئینی خاص مانند انواع کلاه‌های سوئدی داخل آن قرار دهید ( این رنگ با دکوراسیون سفید بسیار هماهنگ بوده و جلوه خاصی دارد) .

راه پله ها
بین طبقه بالا و پایین خانه، و دقیقا در کنار راه پله‌های آن یک میز قرار داده و روی آن را با وسایل بسیار کوچک تزئینی پر کرده و دقت کنید که از رنگ سفید برای این وسایل استفاده شودد و در نهایت هرچه تمام زیبایی رابه این فضا انتقال دهید.

آثار هنری
برای ایجاد دکوراسیونی سفید و فضایی پر از آرامش بهتر است تمامی دیوارهای اتاقی از خانه که به عنوان اتاق نشیمن در نظر گرفته شده است را کاملا سفید کرده و یک ویترین تزئینی را در گوشه‌ای از این اتاق گذاشته و داخل آن را با وسایل شیک و آنتیک که اغلب از آثار هنری با ارزش هستند پر کنید.

خاصیت انعکاس
در حالی که در گوشه‌ای از فضای خانه آینه‌ای را به دیوار آویزان کرده ایم بهتر است دیوار روبرویی آن را به رنگ آبی بزنید تا با این کار زمانی که انعکاس این رنگ را در آینه می‌بینید تاثیر این رنگ را در چگونگی افزایش روح بیشتر به فضای داخلی این اتاق متوجه شوید.

میز تزئینی
در گوشه‌ای از فضای خانه یک کمد قرار داده و روی آن انواع گلدان‌های شیشه‌ای که پراز گل‌های گیاهی زیبا می‌باشند قرار دهید و در نهایت با بهره گیری ازاین مدل ،درخشانی و طبیعت را به خانه انتقال دهید.

سفید و روشن
در اتاق پذیرایی از چند دست مبلمان سفید رنگ که به مدل‌های مختلفی می‌باشند استفاده کرده و آن‌ها را به سبکی زیبا در گوشه‌های این اتاق قرار دهید و در نهایت فضایی با تاثیر و بهره گیری بیشتر از رنگ سفید ایجاد کنید.ایجاد فضایی روشن در این اتاق‌ها بسیار مهم می‌باشد که با بهره گیری از رنگ سفید صد در صد محقق خواهد شد.

اتاق غذاخوری
برای داشتن یک دکوراسیون سفید برای اتاق غذاخوری ابتدا باید توجه داشت که حتما یک لوستری از جنس کریستال را از سقف در وسط میز آویزان کرده و صندلی‌هایی که از پارچه کتانی سفید رنگ برای درست کردن آن‌ها استفاده شده است را دور تا دور میزقرار داده و در نهایت گلدان‌های شیشه‌ای در جاهای مختلف و مخصوصا روی میز قرار دهید.

آشپزخانه
در طراحی آشپزخانه همین بس که باید وسایلی را که بیشتر استفاده می‌شوند و در معرض دید هستند را حتما به رنگ سفید تهیه کرد و این در مورد وسایلی که قرار است داخل کابینت‌ها قرار گیرند خیلی اهمیت ندارد.مثلا دکوری که برای روی میز غذا در نظر می‌گیریم حتما باید به رنگ سفید باشد.

اتاق خواب
در طراحی و تزئین اتاق خواب اصلی به رنگ سفید، باید از پارچه به رنگ سفید برای روی تخت و از پارچه‌ای به دو رنگ سفید و خاکستری برای بالش‌ها استفاده کنیم .هم چنین باید یک بالش تک که به عنوان بالش تزئینی بر روی تخت استفاده می‌شود را با پارچه‌ای به رنگ سیاه و سفید درست کنیم .یک میز در کنار تخت قرار داده و روی آن گلدانی پراز گل‌هایی به رنگ سفید قرار دهید.در کنار تخت یک صندلی بسیار سادهٔ سفید رنگ هم قرار دهید.

استراحتگاه
گوشه‌ای از خانه که پنجره داشته باشد را در نظر گرفته و یک صندلی راحتی به رنگ سفید کنار آن بگذارید و سعی کنید پرده‌ای را هم که برای این پنجره استفاده می‌کنید به رنگ سفید و بسیار نازک باشد و در نهایت این فضای خانه را به عنوان مکانی برای استراحت کردن و استفاده از فضای بیرونی خانه در نظر بگیرید.

ایوان
بهره گیری از روش‌های تزئین مشابه در سراسر خانه ،منجر به یک نگاه منسجم و هماهنگ در شما خواهد شد. برای طراحی ایوان که یکی از نقاط اصلی در هر خانه به حساب می‌آید از رنگ سفید استفاده کنید و کل پرده‌های آن را به رنگ سفید بزنید و از صندلی‌های سفید به سبک صندلی‌های فرانسوی استفاده کنید.


دیدن منابع مطالب

مجله هنر مطالب آموزشی راهنمای نتخاب لوازم هنر هنر خطاطی هنر دکوراسیون هنر صنایع دستی هنر نقاشی هنر عکاسی
💎 بنر تبلیغ
اپلیکیشن
💎 بنر مجله هنر
💎 بنر تماشاخانه
💎 بنر موزیکهای بیکلام
💎 بنر نمایشگاه
💎 بنر هنرآموز
💎 بنر کتابهای صوتی
💎 بنر روزنامه هنر
تلگرام
دفتری دیگر از ستاوند ¦ نمایشگاه گروهی

دفتری دیگر از ستاوند ¦ نمایشگاه گروهی

دریا و زندگی ¦ نمایشگاه آثار کتایون فرجی

دریا و زندگی ¦ نمایشگاه آثار کتایون فرجی

تصاویر پنهان ¦ نمایشگاه آثار یحیی صنعتی

تصاویر پنهان ¦ نمایشگاه آثار یحیی صنعتی

خاکم ایران ¦ نمایشگاه آثار احمدرضا زنگنه

خاکم ایران ¦ نمایشگاه آثار احمدرضا زنگنه

گیلان را باید زیست ¦ نمایشگاه آثار هاجر اسماعیل زاده پیربازاری

گیلان را باید زیست ¦ نمایشگاه آثار هاجر اسماعیل زاده پیربازاری

ترنم ¦ نمایشگاه آثار معصومه استادی

ترنم ¦ نمایشگاه آثار معصومه استادی

بیکران ¦ نمایشگاه آثار مریم منصوری

بیکران ¦ نمایشگاه آثار مریم منصوری

سیمرغ ¦ نمایشگاه آثار عبدالله محمودی

سیمرغ ¦ نمایشگاه آثار عبدالله محمودی

جغله ¦ نمایشگاه آثار احسان میرزائی فراهانی

جغله ¦ نمایشگاه آثار احسان میرزائی فراهانی

نمایش آثار دومین جشنواره هنرهای تجسمی ¦ گروه هنری هفت

نمایش آثار دومین جشنواره هنرهای تجسمی ¦ گروه هنری هفت

روان سرگردان ¦ نمایشگاه آثار فاطمه اصغری قره شیران

روان سرگردان ¦ نمایشگاه آثار فاطمه اصغری قره شیران

روح دریا ¦ نمایشگاه آثار زهرا استادعباس

روح دریا ¦ نمایشگاه آثار زهرا استادعباس

اینستاگرام گالری لیلیت

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم