حراج آثار هنری در نگارخانه ایوان سپید

به گزارش سرویس تجسمی هنرآنلاین، آیین گشایش این نمایشگاه روز جمعه 14 اسفندماه جاری از ساعت 16 تا 20 برگزار شده و نمایشگاه تا تاریخ 21 اسفند ادامه خواهد یافت.

سعید امدادیان، فریبا امین دهقان، سهیلا ایلدار، چیستا تاجور، پوران جلیلوند، حسین حسنی زاده، سمیرا دریا، اسلام رمضانیان، مریم سینکی، زهرا شفیع، مهدی علایی نژاد، غزاله فتاحی، ناصر محمدی، فرخنده مرعشی، ساره مصباحی، مرتضی موسوی، میثم نژاد رسولی، مهتاب نعمت خواه و کیومرث هارپا هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

ساسان پارسی، مسئول روابط عمومی نگارخانه ایوان سپید درباره این نمایشگاه به خبرنگار هنرآنلاین گفت: هنرمندانی که شاهد آثارشان در این نمایشگاه هستیم، زمان بسیاری را صرف کسب تجربه و سپس خلق آثار خود کرده و امروز این آثار را به بهای ناچیزی در اختیار ما قرار می‌دهند. بسیاری از ما هزینه‌های گاه بسیاری را صرف خرید تابلوهای چاپی بدون پیشینه می‌کنیم، حال آن که در این حراج، اصل آثار هنرمندان بزرگی عرضه می‌شود که می‌تواند سرمایه‌ای فرهنگی و اقتصادی برای آیندگان ما باشد. گفتنی است قیمت هرکدام از آثار هنری در این حراج کمتر از 500 هزار تومان خواهد بود.

 

مراسم پایانی این نمایشگاه نیز به همراه جشنی با برنامه‌های سرگرم کننده برای کودکان و بزرگسالان در روز 21 اسفندماه از ساعت 10 تا 22 برگزار خواهد شد. از جمله برنامه‌های این جشن می‌توان به برپایی بازارچه  یک روزه آثار هنری و صنایع دستی، گریم کودکان، جشنواره تخم‌مرغ رنگی، کارگاه بازی‌های سنتی کودکان و نمایش فیلم اشاره کرد. ورود به این جشن برای همه علاقه‌مندان آزاد و رایگان خواهد بود.

علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه و خرید آثار هنری و همچنین شرکت در جشن «به پیشوار بهار» می‌توانند در تاریخ‌های یاد شده به نشانی کرج، مهرشهر، بلوار ارم، بین 3 راه شهرداری و خیابان 100، پلاک 2 مراجعه کنند.

 

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR