تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون

معرفی/ بیوگرافی:

فرزین محدث (به انگلیسی: Farzin Mohades) هنرمند ایرانی، متولد 20 اردیبهشت 1358 در تهران است.

آقای فرزین محدث فعالیت هنری خود را از دوران دانشجویی آغاز کرد. در سال 1384 از دانشگاه سوره در رشتهٔ آشپزی فارغ التحصیل شد. او همچنین از اعضای گروه تئاتر شالیزه و نیز مدرس بدن و بیان، مؤسسه فرهنگ و فیلم تهران نیز بوده‌است. او با فیلم شاعر زباله‌ها به شهرت رسید.

فرزین فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1378 وقتی 20 ساله در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر با میکائیل شهرستانی شروع کرد او بعد از چندین تجربه در سال 82 اولین جایزه خود را از جشن خانه تئاتر گرفت

اولین تجربه فرزین محدث در تلویزیون با سریال پرانتز باز در سال 88 شروع شد، سپس در سال 82 در نقش یک سرباز وظیفه در فیلم سینمایی مارملوک به کارگردانی کمال تبریزی وارد پرده سینما شد.

فرزین محدث در نقش ارژنگ نوردیده در سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری نیز به ایفای نقش پرداخت.

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم