تخصص/مهارت:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون

معرفی/ بیوگرافی:

یاسمینا باهر (به انگلیسی: Yasmina Baher) هنرمند ایرانی، متولد 16 اسفند 1368 در تهران است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه غیرانتفاعی سوره است؛ او عروس داریوش ارجمند و همسر امیریل ارجمند می‌باشد.

خانم یاسمینا باهر درباره خود می‌گوید: «از دوران مدرسه که کار تئاتر انجام می‌دادم، چیزی که مرا جذب کرد این بود که در کنار زندگی روزمره‌ام می‌توانم یک زندگی و یک شخصیت متفاوت را هم تجربه کنم. بازیگری این خاصیت و ویژگی را دارد، اولین کاری که من بازی کردم یک کار رسانه‌‌ای به اسم کادوی دربه‌در به کارگردانی یوسف تیموری در سال 88 بود نویسنده آن کار آقای علی مسعودی بودند که همان‌ جا با ایشان آشنا شدم، این موضوع گذشت تا اینکه نزدیک 5 سال بعد آقای مسعودی با من تماس گرفتند و برای یک سریال شش قسمتی که باز هم ایشان نویسنده کار بودند، با هم کار کردیم، سر سریال آقا و خانم سنگی سال94 هم باز آقای مسعودی معرف من بودند. در مورد آشنایی با همسر؛ بعد از مدتی رابطه ما از شکل استاد و دانشجویی خارج شد و روابط خانوادگی به خود گرفت و پدرم و استاد ارجمند رابطه نزدیکی با یکدیگر پیدا کردند، طی این رفت و آمدهای خانوادگی من و امیر یل هم با یکدیگر آشنا شدیم و بعد از شناخت کافی که 4 سال طول کشید با یکدیگر ازدواج کردیم»

• اینستاگرام:
yasminabaher

• رویدادهای جاری:

📅 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• کد QR:

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید

⚠️ توجه: بیوگرافی این هنرمند از سایت‌های مجاز بازنشر شده است و در بخش دانشنامه بیوگرافی «هنرمندان هنر نمایش» قرار گرفته است. درصورت لزوم به تغییر یا حذف این صفحه، طبق «قوانین و مقررات پلتفرم لیلیت»، درخواست خود را از طریق بخش «تماس با ما» اعلام نمائید، تا در اسرع وقت مورد بررسی و اقدام قرار گیرد.

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان خانم هنرمندان آقا هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان کارتونیست هنرمندان صنایع دستی هنرمندان خطاط هنرمندان معمار هنرمندان بازیگر هنرمندان چهره پرداز هنرمندان نمایش عروسکی هنرمندان صداپیشه
بنر هنرمندان نمایش

اَپ لیلیت

دانلود اپلیکیشن لیلیت

با نصب اپلیکیشن لیلیت، به راحتی از امکانات لیلیت بهره‌مند شوید و از تخفیف‌ها و جدیدترین اطلاعیه‌ها باخبر باشید...

دانلود مستقیم