فراخوان رقابت بین‌المللی عکاسی از باغ

یه گزارش سرویس تجسمی هنرآنلاین، این رقابت که یکی از بزرگترین مسابقات جهانی مربوط به عکاسی از طبیعت، باغ و گل است از طرف موسسه‌ای در انگلستان برگزار می‌گردد. شرکت در این مسابقه برای تمامی عکاسان آماتور و حرفه‌ای از تمامی کشورهای جهان آزاد است.

این مسابقه در موضوعات «زیبایی گیاهان، باغ‌های زیبا، حیات‌وحش در باغ، فضای تنفس، زمین بخشنده، درختان (چوب و جنگل)، چشم‌انداز گیاهان وحشی و …» علاقمندان را به رقابت فرا می‌خواند.

هر شرکت‌کننده می‌تواند تا 4 تصویر در هر موضوع به صورت تک عکس و تا 6 تصویر به صورت مجموعه در هر موضوع ارسال نماید، ضمنا هزینه شرکت در مسابقه 25 پوند است.

هیئت داوران پس از بررسی آثار در بخش تک عکس به نفر برگزیده 7500 پوند و در بخش مجموعه عکس 2000 پوند جایزه نقدی و مدال طلای انجمن سلطنتی عکس اعطا می‌نماید، همچنین تصویر اثر نفرات اول هر گروه و اثر رتبه نخست در بخش جوانان در کتاب جشنواره چاپ می‌گردد. ضمنا آثار برگزیده در نمایشگاهی نیز به نمایش درمی‌آید.

داوطلبان جهت شرکت در این رقابت ابتدا باید فرم ثبت نام را تکمیل و ارسال نمایند و سپس با نام کاربری و رمز عبور خود وارد رقابت شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ 31 اکتبر 2016 (10 آبان‌ماه 1395) به سایت این رویداد به آدرس سایت مراجعه نمایند.

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR