آتش جنگ در فرهنگستان هنر شعله ور شد

به گزارش سرویس تجسمی هنرآنلاین، هر ماده‌ای می‌تواند این روزها متریال اثری هنری باشد. مهم این است که بتواند ایده و اندیشه اثر هنری و هنرمند را انتقال دهد.

علیرضا ذاکری در هشتمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر که این روزها در موسسه صبا فرهنگستان هنر برپاست؛ اثری را ارائه داده که آتش اختلاف و جنگ انسان‌های را به خوبی نشان می‌دهد.

در این اثر که «انسان علیه انسان» نام دارد، او با استفاده از چوب کبریت تقابل دیدگاه و اختلافات انسانی را که نتیجه‌ای به جز نابودی ندارد را پیش روی مخاطبان قرار داده است. او در این اثر با چیدمان چوب کبریت‌های سالم و سوخته این موضوع را به خوبی پیش روی مخاطبان قرار داده است.

هشتمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر این روزها در حالی نمایشگاه آثار خود را در برابر دید علاقمندان به هنر قرار داده که متفاوت‌تر از دوره‌های گذشته نگاه خود را به هنر معاصر و مفهومی اختصاص داده است.

برای دیدن آثار هشتمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر می‌توانید همه روزه تا 17 اسفندماه به موسسه فرهنگی هنری صبا در خیایان ولیعصر، نرسیده به چهار راه طالقانی، جنب ساختمان فرهنگستان هنر مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا
fa Lang
tr Türkçe | TR