داوود شعبانی نصر
داوود شعبانی نصر

داوود شعبانی نصر

Davood Shabani Nasr

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، صدا پیشه، گوینده

معرفی:

داوود شعبانی نصر (به انگلیسی: Davood Shabani Nasr) هنرمند ایرانی، زاده 1325 در تهران است.

آقای داوود شعبانی‌نصر کار دوبله را از سال 1352 شروع کرده و همزمان کار در تئاتر را نیز دنبال میکرده است، سال 1364 وارد عرصه بازیگری در تلویزیون و در سال 1369 وارد سینما شد.

با نمایش تلویزیونی وی در نقش آقای شهروندی در دهه 60 مورد توجه قرار گرفت و این رل را در سال‌های بعد با نام آقای شرمنده ادامه داد.

تورج نصر به عنوان یک دوبلور مکمل در بسیاری از آثار سینمایی، تلویزیونی و کارتون‌ها صحبت کرده و با صدای ویژه خود یک عنصر ارزشمند در کار گروهی دوبله بوده‌است. وی از کمدی گوهای خوب عرصه صداپیشگی محسوب شده و از دوبلرهای خوب نقش لورل (مجموعه فیلم‌های لورل و هاردی) نیز بوده‌است.

• رویدادهای جاری:

🗓 درحال حاضر رویدادی موجود نمی‌باشد

• رمزینه:

📲 جهت اشتراک گذاری آسان با تلفن‌های هوشمند، این کد را اسکن نمائید

گالری تصاویر:

معرفی زندگینامه و بیوگرافی تاریخ و محل تولد و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر همه چیز درباره زندگی ویکی‌پدیا و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد معروف و مشهور بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت زمان

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang