مونا ملکی
مونا ملکی

مونا ملکی

Mona Maleki

فهرست

تخصص:

هنرپیشه، بازیگر

 

معرفی:

مونا ملکی (به انگلیسی: Mona Maleki) هنرمند ایرانی، متولد 1367 در کرمانشاه است.

 

خانم مونا ملکی برادرزاده ایرج ملکی کارگردان سرشناس ایرانی است که در فیلم‌های وی به ایفای نقش پرداخت و به شهرت رسید.

 
خانم ملکی را می‌توان یکی از مشهور‌ترین و محبوب‌ترین بازیگران ایران دانست که در بین فارسی زبانان سراسر جهان شناخته شده است.

 
یکی از فیلم‌هایی که بسیار در صفحات اجتماعی و فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد فیلم کوتاه مزاحمت بود.

 
مونا ملکی در یکی از دیالوگ‌های فیلم کوتاه مزاحمت می‌گوید: چطور به تو گیر ندادن؟ این جمله به حدی معروف شد که توسط بسیاری از ایرانیان سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفت و هنوز هم مورد استفاده است، حتی مهران مدیری در برنامه دورهمی نیز از آن استفاده کرد.

 
مونا ملکی در مصاحبه خود با برنامه ایرانیوم گفت که بسیار به خانم ترانه علیدوستی علاقه دارد.

 
بسیاری از مخاطبان معتقد هستند فیلم‌های استاد ایرج ملکی و بازی خانم مونا ملکی، سادگی و فضای بی ریا و پاک وصف ناپذیری دارد و همین سادگی و بی آلایش بودن است که موجب جذب مخاطبان قرار گرفته است.

 

گالری تصاویر:

معرفی زندگینامه و بیوگرافی تاریخ و محل تولد و کارنامه هنری و عکس و خانواده و همسر هنرمندان هنر هفتم هنرپیشه بازیگر همه چیز درباره زندگی ویکی‌پدیا و اینستاگرام راه‌های تماس خصوصی لو رفته و ارتباط شبکه‌های اجتماعی افراد معروف و مشهور بهتر بشناسیم انجمن همه بازیگران سینما و تیاتر و تلویزیون زنده متولد کدام شهر و استان و درگذشت زمان

مرتبط:

هنرمندان ایرانی بزرگان و پیشکسوتان هنر هنرمندان نقاش هنرمندان عکاس هنرمندان خطاطی و خوشنویسی هنرمندان هنر دیجیتال هنرمندان مجسمه ساز هنرمندان صنایع دستی هنرمندان معماری هنرمندان تصویرگر هنرمندان مدلینگ هنرمندان سینما
هنرمندان تئاتر و سینما
اینستاگرام گالری لیلیت
دکمه بازگشت به بالا
fa Lang